MASTERSTUDIES

Бухгалтерський облік і фінанси Швеція - програми МВА Швеція Бухгалтерський облік і фінанси

Ступінь магістр наук або MSc - це академічний ступінь, який присуджується студентам після успішного закінчення інтенсивного навчання за певною спеціалізацією, яке може тривати близько двох років. Багато програм магістратури MSc включають в себе як лекційні, так і семінарські заняття.

Бухгалтерський облік і фінанси - академічна область навчання, яка готує студентів для різних професій в діловій сфері. Навчання, як правило, сфокусовано на тому, що входить в фінансову систему економіки, а також інструментах фінансового управління.

Швеції, офіційно Королівство Швеції, є скандинавської країною в Північній Європі. Швеція межує Норвегії та Фінляндії, і пов'язаний з Данією мостом-тунель через Ересунн. Швеція є розвиненого постіндустріального суспільства з передовою соціальної держави. Рівень життя і тривалість життя звання однієї з найвищих у світі.

Бухгалтерський облік і фінанси Швеція - Візьміть Бухгалтерський облік і фінанси Швеція. Усі програми Бухгалтерський облік і фінанси та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

2 Результати в Бухгалтерський облік і фінанси, Швеція Filter

Магістр наук у галузі корпоративного управління - бухгалтерський облік та фінанси

Linnaeus University
MSc
<
Денне навчання
англійська
Кампус

Корпорації, що перераховуються, регулюються, серед іншого, бухгалтерським обліком, аудитом, регулюванням та тиском з боку капіталу. У цій програмі ви вивчаєте, як. ...

Детальніше

Магістр з бухгалтерського обліку та фінансів

Lund University
MSc
<
Денне навчання
англійська
Кампус

Магістр бухгалтерського обліку та фінансів - це однорічна денна програма, що готує вас до кар'єри у фінансових чи професійних послугах. ...

Детальніше