MASTERSTUDIES

Заочне навчання Бухгалтерський облік і фінанси Глостер - Бухгалтерський облік і фінанси програм Бухгалтерський облік і фінанси Глостер, Глостер

Магістр наук або магістра є диплом про вищу освіту як правило, в галузі науки і соціальних наук. MSc може бути звичайно основі, на основі досліджень, або в суміші з двох.

Бухгалтерський облік і фінанси - академічна область навчання, яка готує студентів для різних професій в діловій сфері. Навчання, як правило, сфокусовано на тому, що входить в фінансову систему економіки, а також інструментах фінансового управління.

Дистанційна освіта або дистанційного навчання є способом доставки освіти і навчання, часто на індивідуальній основі, для студентів, які фізично не присутні на території кампуса.

Освіта у Великобританії є передали справу з кожною з країн Сполученого Королівства, що мають окремі системи при різних урядів: уряд Великобританії несе відповідальність за Англію, а шотландський уряд, валлійці уряду та Виконавчого Північної Ірландії відповідають за Шотландію , Уельсу та Північної Ірландії, відповідно.

Глостер є домом для однієї з чотирьох кампусів університету Глостершир. Факультет Прикладних Наук знаходиться там з 2002 року. Характерно для Англії, Глостер відомо для багатьох церков і собор, побудований єпископом Джон Хупер.

Заочне навчання Бухгалтерський облік і фінанси Глостер - Візьміть Бухгалтерський облік і фінанси Глостер. Отримати всі Бухгалтерський облік і фінанси програми та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Бухгалтерський облік і фінанси, Глостер, Заочне навчання Filter

MSC в області бухгалтерського обліку та фінансів

University of Gloucestershire
MSc
<
Денне навчання
<
Заочне навчання
англійська
Кампус

Модулі Фінансова звітність Стратегічний управлінський облік Сучасні проблеми в області бухгалтерського обліку ...

Детальніше