MASTERSTUDIES

Бухгалтерський облік і фінанси Албанія - програми МВА Албанія Бухгалтерський облік і фінанси

Магістр наук або магістра є диплом про вищу освіту як правило, в галузі науки і соціальних наук. MSc може бути звичайно основі, на основі досліджень, або в суміші з двох.

Бухгалтерська справа і фінанси - є складною областю, що поєднує стратегічне мислення і технічні знання. Заняття включають вивчення фінансового менеджменту та бухгалтерського обліку, тому студенти зможуть побудувати кар'єру в області, пов'язаній з економічним благополуччям компанії.

Албанія система освіти ділиться на чотири етапи з вищою освітою є найвищим рівнем. Це вищу освіту дозволила всім рідним та іноземним студентам вибрати кар'єру в залежності від їх переваг і здібностей.Установ вищої освіти в албанське суспільство гарантує, що є просвіт інформації для всіх студентів, зацікавлених в історії країни, традиції, культуру, соціальну

Бухгалтерський облік і фінанси Албанія - Візьміть Бухгалтерський облік і фінанси Албанія. Усі програми Бухгалтерський облік і фінанси та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

1 Результати в Бухгалтерський облік і фінанси, Албанія Filter

магістр наук у галузі фінансів та бухгалтерського обліку

University of New York - Tirana (UNYT)
MSc
Вер 2020
<
Денне навчання
<
Заочне навчання
<
14&nbsp;-&nbsp;30 місяці
англійська
Кампус

Програма магістра в галузі фінансів та бухгалтерського обліку розроблена для випускників, які бажають розширити свій досвід у сфері фінансів або бухгалтерського обліку. ...

Детальніше