Заочне навчання Аудит Бельгія - Аудит програми Аудит Бельгія

Магістра наук або ступінь магістра в науці вчені ступені університетів виступив у багатьох країнах. Магістр наук є популярним вибором після отримання ступеня бакалавра. Люди, які люблять працювати з цифрами і оцінюют… Детальніше

Магістра наук або ступінь магістра в науці вчені ступені університетів виступив у багатьох країнах. Магістр наук є популярним вибором після отримання ступеня бакалавра.

Люди, які люблять працювати з цифрами і оцінюють компаній може знадобитися вивчити аудит. Ці класи можуть бути частиною програми бухгалтерського обліку ступеня або на окрему увагу дослідження для майбутньої кар'єри аудиту.

Робота з державними університетами далеко не оптимальний варіант. Приватні школи забезпечити набагато кращу допомогу у вашому досвіді дистанційного навчання. Кілька онлайн університету нічиїх викладачам і студентам на великих відстанях від усього світу. Це значно збільшує різноманітність у класі дистанційного навчання і виробляє складні розмова Серед тих, від надзвичайно розбіжні громад, регіонів і далеких культур.

Бельгія пропонує орієнтованої на ринок більш високого рівня освіти, яке засноване на навички та інновації. Вищих навчальних країні 'и освіти пропонують інтерактивні Водночас досліджень, орієнтованих університетської освіти до вступу на ринок праці.

Заочне навчання MSc Бельгія - Візьміть Заочне навчання MSc Бельгія. Усі Заочне навчання програми MSc і шкільних інформації. Економте час і звернутися школу тут!

Згорнути
HEC Management School - University of Liège
Liège, Бельгія

Ця програма готує майбутніх виконавчих менеджерів та корпоративних керівників підприємств та організацій, що спеціалізуються на всіх сферах бізнесу, пов'язаних як з внутрішнім ... +

Ця програма готує майбутніх виконавчих менеджерів та корпоративних керівників підприємств та організацій, що спеціалізуються на всіх сферах бізнесу, пов'язаних як з внутрішнім, так і з зовнішнім контролем. -
MSc
Денне навчання
2 років
англійська, французький
14 Вер 2020
30 Кві 2020
Кампус