MASTERSTUDIES

Програми Актуарні науки, Пошук кращих програм MSc тут! - Актуарні науки

Ступінь магістра або MSc, є вчений ступінь, що студенти заробляють після завершення дослідження в конкретній області. Ступінь зазвичай означає освоєння навиків і високий рівень розуміння конкретної області або галузі. Це вчена ступінь може означати більш широкі можливості для фінансового успіху або перший крок до більшої ступенем наукового дослідження.

Після завершення статистики, математики, або бізнес ступінь, студенти можуть вибрати проводити вчений ступінь в області актуарної фінансів. Що таке магістра в області актуарної фінансів? Ця програма охоплює застосування аналітичних здібностей до бізнесу. Теми, як бухгалтерський облік, корпоративні фінанси, і економіка все може бути покрита за рахунок курсової роботи. Інші класи можуть охоплювати такі теми, як управління ризиками, похідних, а також страхування. Заняття будуть додати до інформації викладав у мікро-та макроекономіки, теорії ймовірностей, і математичної статистики.

Є багато переваг участі в магістра в області програми Актуарні фінансів. Вони включають в себе практичне застосування кількісних і навички вирішення проблем, доступ до професіоналів галузі, так і вплив поточних питань у актуарной області. Випускники часто мають доступ до перспективних кар'єри і можливостей.

Вартість участі в MSc в актуарної програми фінансів може трохи різняться від однієї школи в іншу, особливо по країнах ліній. Майбутні студенти повинні звернутися школи, щоб отримати конкретну інформацію про витрати охоплення і навчання.

Випускники цієї програми часто знайти роботу як актуаріїв, менеджерів ризику для страхових компаній, фінансових фахівців для підприємств або на державних посадах, консультантів, банківських працівників, фахівців з інвестицій, консультацій бюро, і багато іншого.З ступінь магістра, випускники часто можна знайти позиції в державному або приватному секторі. Страхові компанії всіх розмірів, розташованих у країнах по всьому світу, потрібні послуги актуаріїв з фінансову незалежність.

 

Для того щоб знайти магістра в програмі Актуарні фінансів, що вписується в ваших цілей, розглянути варіанти в лістингу програми. Заповніть провідну форму, пов'язану з програмами, які здаються найбільш підходящими. Пошук для вашої програми нижче і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевої формі. 

2 Результати в Актуарні науки Filter

Магістр економічних наук, операційних досліджень та актуарних досліджень

University of Groningen
MSc
01 Вер 2020
<
Денне навчання
<
12 місяці
01 May 2020
англійська
Кампус

Магістр економічних наук, операційних досліджень та актуарних досліджень має три профілі на вибір і привабливий як для науково-орієнтованих, так і для більш орієнтованих студе ...

Детальніше

Майстер актуарної та фінансової інженерії (Левен)

KU Leuven
MSc
<
Денне навчання
<
Заочне навчання
англійська
Кампус

Це програма англійської мови з 120 ECTS, яка готує студентів до кар'єри в галузі актуарної науки, фінансової інженерії або кількісного управління ризиками в фінансових установ ...

Детальніше