MASTERSTUDIES

Актуарні науки Льовен - Актуарні науки програм Актуарні науки Льовен, Льовен

Магістр наук або магістра є диплом про вищу освіту як правило, в галузі науки і соціальних наук. MSc може бути звичайно основі, на основі досліджень, або в суміші з двох.

Актуарної програма науки часто пропонується через кафедру математики в коледжі. Ці програми, як правило, дуже важко на курси по математиці і покривного передової математики, таких як обчислення, поряд з тим, пов'язаних зі страхуванням і комп'ютерів.

Бельгія, офіційно Королівство Бельгія, є федеративною державою в Західній Європі. Він є одним із засновників Європейського Союзу і проводить ЄС 'и штаб-квартири, а також кількох інших великих міжнародних організацій, таких як НАТО.

Кілька вивчення можливості є в цьому місті. Один з найстаріших університетів регіону, Католицький університет, а також Вищого інституту філософія знайшла в Левені.

Актуарні науки Льовен - Візьміть MSc Льовен. Отримати всі програми MSc і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Актуарні науки, Льовен Filter

Майстер актуарної та фінансової інженерії (Левен)

KU Leuven
MSc
<
Денне навчання
<
Заочне навчання
англійська
Кампус

Це програма англійської мови з 120 ECTS, яка готує студентів до кар'єри в галузі актуарної науки, фінансової інженерії або кількісного управління ризиками в фінансових установ ...

Детальніше