MASTERSTUDIES

Ісламські фінанси Великобританія - програми МВА Великобританія Ісламські фінанси

Ступінь магістра наук або MSc, можна отримати після закінчення навчання на програмах магістратури та успішного освоєння навчальної програми по одній з природничо-наукових спеціальностей. Наявність ступеня MSc підвищує шанси кар'єрного росту і рівня заробітку.

Ісламські норми і правила фінансування регулюють певний набір фінансових інститутів, таких як інвестиційні групи та банки. Програми в цих областях часто прагнуть надати розуміння як поточних проблем на ринку і проблем, визначених відповідно Шаріату.

Освіта у Великобританії є передали справу з кожною з країн Сполученого Королівства, що мають окремі системи при різних урядів: уряд Великобританії несе відповідальність за Англію, а шотландський уряд, валлійці уряду та Виконавчого Північної Ірландії відповідають за Шотландію , Уельсу та Північної Ірландії, відповідно.

Ісламські фінанси Великобританія - Візьміть Ісламські фінанси Великобританія. Усі програми Ісламські фінанси та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

2 Результати в Ісламські фінанси, Великобританія Filter

Msc in islamic finance

Durham University Business School
MSc
<
Денне навчання
англійська
Кампус

Це один рік програма з повним навантаженням призначений для забезпечення суворого навчання на кордоні досліджень, що дає вам можливість розвивати передові аналітичні та техніч ...

Детальніше

Магістратура з ісламських фінансів та управління

Durham University Business School
MSc
<
Денне навчання
англійська
Кампус

Перший у своєму роді на глобальному рівні, магістр ісламських фінансів та управління є крос-дисциплінарного спеціалізована програма, з метою надати знання, пов'язані з управлі ...

Детальніше