Filter
Програми магістратури наук
Швеція

Інформаційні технології Швеція - програми МВА Швеція Інформаційні технології

Магістр наук (MSc): Ці програми аспірантури для людей, які недавно закінчили свою бакалаврату і хочуть покращити свої знання на глибокому і більше науковому рівні.

Навчання на програмах з інформаційних технологій полягає у використанні або вивченні систем, таких як комп'ютери, які зберігають, відправляють і отримують інформацію. Програма інформаційних технологій може охоплювати різні теми, в тому числі, програмування додатків і баз даних.

Швеції, офіційно Королівство Швеції, є скандинавської країною в Північній Європі. Швеція межує Норвегії та Фінляндії, і пов'язаний з Данією мостом-тунель через Ересунн. Швеція є розвиненого постіндустріального суспільства з передовою соціальної держави. Рівень життя і тривалість життя звання однієї з найвищих у світі.

Інформаційні технології Швеція - Візьміть Інформаційні технології Швеція. Усі програми Інформаційні технології та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Інформаційні технології, Швеція

Ступеня
Місце знаходження
Швеція
Тип навчання
Форма навчання
Інші варіанти в цій галузі знання:
Stockholm University, Department of Computer and System Sciences (DSV)

Студенти навчаються управляти проектами як керівник проекту в галузі інформаційних та комунікаційних технологій. Вони вивчають необхідні інструменти, такі як проектування ... [+]

Програма забезпечується повністю на відстані та дозволяє вибрати час і місце для навчання. Ідея полягає в тому, що програма буде доступна всім незалежно від того, де ви знаходитесь у світі.

Тренінг ідеально підходить для тих, хто бажає продовжувати свою освіту або поєднувати роботу з навчанням, але має обмежені можливості регулярно відвідувати лекції та семінари. Основна увага програми - управління проектами в області інформаційних технологій та моделей легкої ваги, таких як Kanban, Scrum та інші. Програма допоможе вам створити міцну основу знань та навичок управління проектами.... [-]

Швеція Стокгольм
інформація
Заочне навчання
2 років
Онлайн
Детальніше англійською мовою