Filter
Програми магістратури наук
Центральній Америці і Карибському Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Інформаційні технології Центральній Америці і Карибському - Інформаційні технології програми МВА Центральній Америці і Карибському

Ступінь магістр наук або MSc - це академічний ступінь, який присуджується студентам після успішного закінчення інтенсивного навчання за певною спеціалізацією, яке може тривати близько двох років. Багато програм магістратури MSc включають в себе як лекційні, так і семінарські заняття.

На програмах з інформаційних технологій студенти познайомляться з різними областями застосування технологій, а також з тим, як інформація створюється, передається і зберігається. Студенти можуть навчитися створювати програмний код і познайомляться з інформаційною безпекою, програмними додатками, дизайном систем і базами даних.

Що стосується освітніх організацій Центральній Америці, вони поліпшуються. Багато американські коледжі і університет іноземних класів в Центральній Америці і Карибських, і вони послідовно одними з найбільш популярних з них. І навіть якщо очного навчання американці не були традиційно прийнята, вона набуває в цьому відношенні.

Інформаційні технології Центральній Америці і Карибському - Візьміть Інформаційні технології Центральній Америці і Карибському. Отримати всі програми Інформаційні технології та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Інформаційні технології, Центральній Америці і Карибському

Ступеня
Місце знаходження
Центральній Америці і Карибському
Тип навчання
Форма навчання
Інші варіанти в цій галузі знання:
University of Puerto Rico - Río Piedras

Професійна школа області, запропонована магістерською програмою з інформатики в університеті Пуерто-Ріко, відрізняється професіоналами з академічної підготовки, що відпов ... [+]

Професійна школа області, запропонована магістерською програмою з інформатики в університеті Пуерто-Ріко, відрізняється професіоналами з академічної підготовки, що відповідає новим тенденціям у галузі інформації та вимогам суспільства. Програма акредитована Американською бібліотечною асоціацією. Навчальна програма має 36 кредитів, яка включає в себе загальний багаж для:

два напрями акценту: один у бібліотечній науці та інформаційній науці, а інший в управлінні знаннями;три скріплячі підходи: доказована практика та вивчення проблем; і "Розвідка нових інформаційних та комунікаційних технологій";компонент, який ідентифікується як "Капсток" (Семінар з інтеграції знань та компетенцій) під керівництвом одного або декількох лікарів; і,розробка електронного професійного портфоліо.... [-]
Пуерто-Ріко (США) Сан-Хуан
інформація
іспанська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою