Filter
Програми магістратури наук
Кенія Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Інформаційні технології Кенія - програми МВА Кенія Інформаційні технології

Ступінь магістр наук або MSc - це академічний ступінь, який присуджується студентам після успішного закінчення інтенсивного навчання за певною спеціалізацією, яке може тривати близько двох років. Багато програм магістратури MSc включають в себе як лекційні, так і семінарські заняття.

Програми з інформаційних технологій створені, щоб надати студентам знання і навички в області технологій. Студенти познайомляться з тим, як дані створюються, обробляються і зберігаються, а також зануряться в вивчення таких тем, як безпека, апаратне забезпечення, програмні додатки і штучний інтелект.

Кенія вважається однією з країн Африки з їх кращий університет є університетом Найробі. Торік уряд Кенії, модернізували 15 установи в повній мірі статус університету в спробі підвищення доступності студента в ці університети.

Інформаційні технології Кенія - Візьміть Інформаційні технології Кенія. Усі програми Інформаційні технології та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Інформаційні технології, Кенія

Ступеня
Місце знаходження
Кенія
Тип навчання
Форма навчання
Інші варіанти в цій галузі знання:
INtel College

Навчальна програма переважно складається з технічних знань і навичок для того, щоб прагнення до кар'єри в самих різних середовищах управління інформаційними технологіями. ... [+]

Магістр в галузі управління інформаційними технологіями

Програма працює під університеті Сандерленда правилами техніки аспірантів і працювати на Intel коледжу, Найробі, відповідно до затвердженого перевірки з боку як університету Сандерленда, Великобританії та Комісії з університетською освітою, (CUE), Кенія.

2014 Споживання / СТУДЕНТИ 25 січня 2014 - 18 квітня 2014 17 травня 2014 - 9 серпня 2014 6 вересня 2014 - 29 листопада 2014 Мети програми ... [-]
Кенія Найробі
Січень 2020
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою