Filter
Програми магістратури наук
Данія Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Інформаційні технології Данія - програми МВА Данія Інформаційні технології

Магістр наук або магістра є диплом про вищу освіту як правило, в галузі науки і соціальних наук. MSc може бути звичайно основі, на основі досліджень, або в суміші з двох.

Студенти, які вивчають інформаційні технології, можуть вибрати один або кілька додаткових курсів і вивчити такі теми, як штучний інтелект, програмування, апаратне і програмне забезпечення. Вони навчаться вивчати технологічні потреби організацій і реалізувати відповідні рішення.

Данія 'и вищої освіти робить наголос на технічну вищу освіту через навчання університет. Більшість датських університетів також пропонує якісну міжнародну культуру студентів з-за його розслабленої скандинавські відносини.

Інформаційні технології Данія - Візьміть Інформаційні технології Данія. Усі програми Інформаційні технології та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

Детальніше Згорнути

2 Результати в Інформаційні технології, Данія

Aalborg University

Ви знайдете супутники, які співпрацюють роботів, критичних з безпеки мереж між авто та боротьби з кібертероризмом цікаво? Ви хочете освоїти передові технології і отримати ... [+]

Ви знайдете супутники, які співпрацюють роботів, критичних з безпеки мереж між авто та боротьби з кібертероризмом цікаво? Ви хочете освоїти передові технології і отримати сильну технічну компетентність профіль, а також дізнатися про колективної роботи? А Ви хотіли б, щоб об'єднати теорію з практикою? Тоді вам слід розглянути мережі та програми Розподілені системи (НСР) на Ольборг університету.... [-]

Данія Ольборг Копенгаген Esbjerg
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Southern Denmark

У цей дизайн продукту, дизайн-дослідження є життєво важливою частиною проектної практиці. ... [+]

У цей дизайн продукту, дизайн-дослідження є життєво важливою частиною проектної практиці.

[-]
Данія Оденсе
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою