Filter
Програми магістратури наук
Греція Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Інформаційні технології Греція - програми МВА Греція Інформаційні технології

Магістр наук або магістра є диплом про вищу освіту як правило, в галузі науки і соціальних наук. MSc може бути звичайно основі, на основі досліджень, або в суміші з двох.

Навчання на програмах з інформаційних технологій полягає у використанні або вивченні систем, таких як комп'ютери, які зберігають, відправляють і отримують інформацію. Програма інформаційних технологій може охоплювати різні теми, в тому числі, програмування додатків і баз даних.

Греція, офіційно Грецької Республіки, або Еллада, як це з давніх часів, є країною в Південно-Східній Європі. За даними перепису 2011 року, Греція 'и населення складає близько 11 млн. чоловік.

Інформаційні технології Греція - Візьміть Інформаційні технології Греція. Усі програми Інформаційні технології та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Інформаційні технології, Греція

Mediterranean College, Athens

MSC Big Data Analytics є ідеально структурованою програмою, яка надає студентам теоретичне обгрунтування та практичні навички щодо широкого кола тем, пов'язаних з аналіти ... [+]

. Середземноморський коледж - це спеціалізований коледж в Греції з вивчення комп'ютерних наук .MSc Big Data Analytics є ідеально структурованою програмою, яка надає студентам як теоретичне обґрунтування, так і практичні навички щодо широкого кола тем, пов'язаних з вилученням, аналізом, використанням та управлінням інформацією з великих даних .Однією з головних сил курсу є те, що вона розроблена спільно з SAS Analytics , світовим лідером в аналітиці даних, чия платформа збору даних та бізнес-аналітики широко використовується в наукових колах та промисловості.Модулі курсу забезпечують студентів необхідними теоретичними знаннями та необхідними практичними навичками, використовуючи різноманітні наукові методики та програмні засоби.Цей курс викладають науковці, фахівці та активні фахівці галузі .Студенти проводять наукові дослідження високого рівня, які можуть призвести до публікацій у міжнародних наукових виданнях та наукових журналах.Студенти використовують нашу нову лабораторію високопродуктивних обчислень (HPC), створену належним чином для обробки великих даних... [-]
Греція Афіни
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою