Filter
Програми магістратури наук
Іспанія Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Інформаційні технології Іспанія - програми МВА Іспанія Інформаційні технології

Ступінь магістра наук або MSc, можна отримати після закінчення навчання на програмах магістратури та успішного освоєння навчальної програми по одній з природничо-наукових спеціальностей. Наявність ступеня MSc підвищує шанси кар'єрного росту і рівня заробітку.

Область інформаційних технологій фокусується на створенні, зберіганні, відправленні, обробці та отриманні електронних даних. На заняттях студенти познайомляться з різними сферами застосування власних знань, а також отримають ряд навичок, наприклад, в області програмування.

Іспанія, офіційно Королівство Іспанія, є суверенною державою і державою-членом Європейського Союзу. Вона розташована на Піренейському півострові в південно-західній Європі. Іспанськими університетами регулювати доступ до своїх градусів і вони фіксують академічних зборів. Вони можуть також запропонувати неофіційними аспірантуру. Столиця Мадрид, можливо, найбільша кількість барів на душу населення серед європейських міст і дуже активне нічне життя.

Інформаційні технології Іспанія - Візьміть Інформаційні технології Іспанія . Усі програми Інформаційні технології та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Інформаційні технології, Іспанія

CESTE Business School

Ступінь магістра має на меті озброїти професіоналів з добре розвиненим розумінням компетенцій, пов'язаних з інформаційними технологіями, створити експертів у використанні ... [+]

Ступінь магістра має на меті озброїти професіоналів з добре розвиненим розумінням компетенцій, пов'язаних з інформаційними технологіями, створити експертів у використанні найсучасніших технологій на ринку, а також зробити їх так, щоб вони могли легко адаптуватися до різних типів технологій і постачальників послуг. Ці фахівці повинні мати можливість брати на себе відповідальність за планування завдань і проектів, розробку та вирішення проблем.... [-]

Іспанія Сарагоса
інформація
іспанська
Заочне навчання
2 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою