Filter
Програми магістратури наук
Єгипет Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Інформаційні технології Єгипет - програми МВА Єгипет Інформаційні технології

Ступінь MSc або магістра наук - це міжнародно визнаний стандарт вищої освіти, який підтверджує певний рівень кваліфікації і володіння певною спеціалізацією. Тривалість навчання на більшості програм MSc становить до двох років, після чого можна зайнятися побудовою кар'єри або продовжити навчання. 

Область інформаційних технологій фокусується на створенні, зберіганні, відправленні, обробці та отриманні електронних даних. На заняттях студенти познайомляться з різними сферами застосування власних знань, а також отримають ряд навичок, наприклад, в області програмування.

Єгипет має найстаріший системи освіти в Північній Африці та Близькому Сході. Уряд завжди фінансування вищої освіти робить його одним з найдешевших життя студента в Північній Африці та Близькому Сході. Каїрський університет є провідним університетом.

Інформаційні технології Єгипет - Візьміть Інформаційні технології Єгипет. Усі програми Інформаційні технології та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Інформаційні технології, Єгипет

Ступеня
Місце знаходження
Єгипет
Тип навчання
Форма навчання
Інші варіанти в цій галузі знання:
TU Berlin Campus El Gouna

Якщо ви є власником ступеня бакалавра або маєте рівну кваліфікацію в галузі інженерії та шукаєте видатну магістерську програму, Campus El Gouna з Technische Universität B ... [+]

Магістр наук з питань енергетикиМагістерська програма з інформаційних технологій в галузі енергетики

Якщо ви є власником ступеня бакалавра або маєте рівну кваліфікацію в галузі інженерії та шукаєте видатну магістерську програму, Campus El Gouna з Technische Universität Berlin - відмінний вибір для вас.

Інформаційні технології та їх впровадження в енергетичному секторі - це складна тема, яка привертає все більше уваги, оскільки вона вкрай необхідна для впровадження в енергетичній галузі. Програма «Інформаційні технології для енергетики» в TU Berlin Campus El Gouna - це нещодавно представлена магістерська програма, унікальна у своєму роді в регіоні MENA. Програма ITE займається проектуванням, розробкою, оптимізацією та реалізацією відновлюваних джерел енергії та установок для перетворення енергії на основі викопного палива за підтримки інформаційних технологій. Тим часом програма ITE охоплює застосування інформаційних технологій, розроблених у галузі енергетики. Основні сфери застосування - виробництво електроенергії, зберігання енергії та управління споживанням енергії. Студенти навчаться аналізувати, проектувати та впроваджувати інформаційні технології для потреб енергетичного сектору. Підвищення енергоефективності, а також економічної та екологічної ефективності процесів конверсії енергії, які є найбільш значущими і складними урядовими потребами в галузі енергетики. Обидва зимові умови дворічної програми відбуваються на кампусі в Ель-Гуні. Протягом літнього терміну лекції проводяться в головному кампусі Берліна. Тому студенти піддаються впливу двох дуже різних навчальних середовищ, пропонуючи унікальний міждисциплінарний та міжкультурний досвід.... [-]

Єгипет Ель-Гуна
Жовтень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою