Заочне навчання Інвестиції Сток Гіффорд - Інвестиції програм Інвестиції Сток Гіффорд, Сток Гіффорд

Магістр наук або магістра є диплом про вищу освіту як правило, в галузі науки і соціальних наук. MSc може бути звичайно основі, на основі досліджень, або в суміші з двох. Студенти, які проводять освіту в області інвестицій… Детальніше

Магістр наук або магістра є диплом про вищу освіту як правило, в галузі науки і соціальних наук. MSc може бути звичайно основі, на основі досліджень, або в суміші з двох.

Студенти, які проводять освіту в області інвестицій можуть виявити, що вони в змозі вибрати з широкого ряду професій завдяки їх професійної підготовки та зосередитися на ключових фінансових навичок. Вони можуть включати в себе робочі місця, як молодший фінансовий аналітик, фінансовий консультант і багато іншого.

Хоча моя відвідувати класи дистанційного навчання в Інтернеті, кілька університетів тримати початку в декількох місцях. Можна навіть припинити прийом класів протягом багатьох тижнів протягом року не відволікаючи і не кидаючи ваші студентські позики на погашення. Це є сильним аргументом багато людей дивляться на час вступу до класи дистанційного навчання.

Сполучене Королівство Великобританії і Північної Ірландії, широко відомий, як Сполучене Королівство та Великобританії, є суверенним держава, розташована біля північно-західних берегів континентальної Європи.Два найвідоміших (і найстаріших) університети Оксфорда і Кембриджа (часто згадується як Оксфорд і Кембридж багато британців) Англія також має дещо інші інститути світового рівня, в тому числі кілька в Лондоні (зокрема, Імперський коледж, Лондонська школа економіки, Університетський коледж Лондон і короля 'и коледжу Лондона, всі є частиною Лондонського університету)

Заочне навчання Інвестиції Сток Гіффорд - Візьміть Інвестиції Сток Гіффорд. Отримати всі Інвестиції програми та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

Згорнути
University Of the West Of England, Bristol
Stoke Gifford, Великобританія

Фінанси та інвестиції з нерухомості MSc зосереджуються на фінансуванні та інвестуванні майна, але також надають огляд обстежень та майнових питань. ... +

Фінанси та інвестиції з нерухомості MSc зосереджуються на фінансуванні та інвестуванні майна, але також надають огляд обстежень та майнових питань. -
MSc
Денне навчання
Заочне навчання
12 місяці
англійська
Січ 2020
Кампус