MASTERSTUDIES

Інвестиції Ексетер - Інвестиції програм Інвестиції Ексетер, Ексетер

Ступінь магістр наук або MSc - це академічний ступінь, який присуджується студентам після успішного закінчення інтенсивного навчання за певною спеціалізацією, яке може тривати близько двох років. Багато програм магістратури MSc включають в себе як лекційні, так і семінарські заняття.

Навички і знання, побудованих по всьому освіту в області інвестицій, як правило, цінних на ринку праці. Цей навчальний переслідування може привести до студентів відбувається отримання безпечної, стабільної кар'єри, як фінансового консультанта, фінансового консультанта і аналітика ефективності інвестицій.

Освіта у Великобританії є передали справу з кожною з країн Сполученого Королівства, що мають окремі системи при різних урядів: уряд Великобританії несе відповідальність за Англію, а шотландський уряд, валлійці уряду та Виконавчого Північної Ірландії відповідають за Шотландію , Уельсу та Північної Ірландії, відповідно.

Ексетер є домом для багатьох вищих навчальних закладів, університетів і спільних проектів більше університетів. Один з них є найбільшим роботодавцем у місті. Існує також велика кількість релігійних установ.

Інвестиції Ексетер - Візьміть MSc Ексетер. Отримати всі програми MSc і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

2 Результати в Інвестиції, Ексетер Filter

Магістр фінансів та інвестицій

University of Exeter Business School
MSc
21 Вер 2020
<
Денне навчання
<
9&nbsp;-&nbsp;12 місяці
англійська
Кампус

Ця програма ідеально підходить, якщо ви хочете продовжити кар'єру в галузі інвестиційного аналізу або управління портфелем. Створена в 1973 році, це була перша ступінь магістр ...

Детальніше

MSc поведінкової економіки та фінансів

University of Exeter Business School
MSc
21 Вер 2020
<
Денне навчання
англійська
Кампус

Наші програми MSc Economics призначені для поглиблення ваших знань та розуміння економіки як навчальної дисципліни. Наші програми розроблені таким чином, щоб бути гнучкими, що ...

Детальніше