MASTERSTUDIES

Інвестиції Ноттінгем - Інвестиції програм Інвестиції Ноттінгем, Ноттінгем

Магістр наук або магістра є диплом про вищу освіту як правило, в галузі науки і соціальних наук. MSc може бути звичайно основі, на основі досліджень, або в суміші з двох.

Освіта в області інвестицій може бути надзвичайно цінним активом в ці сучасні часи, допомагаючи студентам отримати кар'єру за своїм вибором. Деякі з найбільш поширених занять тих, хто закінчив цю лінію дослідження включають в себе інвестиційний консультант, фінансовий консультант і аналітик фінансового планування.

UK, Великобританія складає більше 300 років і складається з чотирьох установчих країн: Англії, Шотландії, Уельсу та Північної Ірландії. Великобританія була центром навчання протягом останніх 1000 років, і володіє багатьма древніми і видатних університетів. Іноземні студенти складають значну частину студентів в університетах Великобританії.

Ноттінгем відома легенда про Робін Гуда, два великих театрів і безліч музеїв і галерей. Це також є домом для двох університетів, які мають більше 60 000 студентів, 12 000 з яких є міжнародними.

Інвестиції Ноттінгем - Візьміть MSc Ноттінгем. Отримати всі програми MSc і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

2 Результати в Інвестиції, Ноттінгем Filter

Магістр фінансів та інвестиційного банкінгу

Nottingham Business School, Nottingham Trent University
MSc
<
Денне навчання
англійська
Кампус

Курс магістра фінансів та інвестиційного банкінгу навчить вас аналізувати та оцінювати інвестиційні продукти, критично аналізувати інформацію на ринках похідних інструментів, ...

Детальніше

Магістр економіки та інвестиційного банкінгу

Nottingham Business School, Nottingham Trent University
MSc
<
Денне навчання
англійська
Кампус

Наш магістр економіки та інвестиційного банківського ступеня призначений, щоб забезпечити вам надійне розуміння фінансової економіки, поведінки на фінансовому ринку та учасник ...

Детальніше