$close

Фільтри

Див. результати

Програми Європейський бізнес, Пошук кращих програм MSc тут! - Європейський бізнес

Як ваш майстер 'и ступінь великий академічний досягнення. Вона являє собою кульмінацію конкретної галузі дослідження і дає студентам знання і навички, необхідні, щоб стати експерти. Світ бізнесу вже міжнародним, та… Детальніше

Як ваш майстер 'и ступінь великий академічний досягнення. Вона являє собою кульмінацію конкретної галузі дослідження і дає студентам знання і навички, необхідні, щоб стати експерти.

Світ бізнесу вже міжнародним, так що має сенс розширити ваше навчання на кількох континентах. Що таке магістра в галузі європейського бізнесу? Вона навчить вас навички, щоб зробити саме це, а також заточення існуючі можливості. Ці курси можуть надати студентам глобальної точки зору на їх поле діяльності, забезпечуючи їх як загальних знань і більш глибокого погляду на пріоритетних областях. Студенти можуть вчитися, як пристосуватися до нового середовища, а також розробити унікальні бізнес-стратегії для цих областей.

Є кілька переваг отримання вашого ступінь магістра в галузі європейського бізнесу. Ви можете придбати цінні навички управління, які могли б бути використані як в ділових та особистих аренах.Здібності придбані тут може поширюватися на майже будь-якій області.

Вартість цих курсів варіюється залежно від декількох аспектів, таких, як, де проводиться програма та видів діяльності нею пов'язано. Існує варіант для всіх 'и бюджету, і якщо вам потрібно трохи допомоги вона легко доступна у вигляді кредитів і стипендій.

Ви можете ввести кількість різних професій з MSc в європейського бізнесу. Навички, які ви дізнаєтеся, можуть бути спрямовані на будь-яку кількість високої потужності робочих місць в широкому діапазоні організацій, від експортерів на міжнародних урядових установ. Успішні студенти можуть отримати роботу управління консалтинг, logisitics, виробництво, або те, що вони поставили свої уми до.

Застосовуючи до програми може бути довгий процес, але перший крок легко, і що 'и найважливіша частина. Почніть на вашому шляху до оволодіння і знайти кращу програму для ваших цілей в галузі освіти.Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі. 

Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання: 
$format_list_bulleted Фільтри
Сортувати за:
Рекомендовано Останні назва
University of Bradford
Бредфорд, Великобританія

Магістр європейського та міжнародного бізнесу є унікальним у Великобританії. Ви будете жити і навчатися в трьох різних європейських країнах, надаючи вам справді міжнародну пер ... +

Магістр європейського та міжнародного бізнесу є унікальним у Великобританії. Ви будете жити і навчатися в трьох різних європейських країнах, надаючи вам справді міжнародну перспективу управління. -
MSc
Денна
13 - 16 місяці
англійська
Вер 2022
Кампус