Популярні категорії

Програми магістратури MSc

Магістр наук (або скорочено MSc) - це ступінь, що присуджується в університетах по всьому світу після завершення навчання в наукових або технологічних областях.

Навчання на одній з програм магістратури MSc - це значні інвестиції в вашу майбутню професійну кар'єру. На додаток до широких перспектив кар'єрного зростання, ступінь магістра наук також дозволяє розвинути важливі професійні навички і вибудувати академічну базу для навчання в аспірантурі. Біологія і Науки про життя, Бізнес, Інженерія та Технології, а також природничі науки є ключовими напрямки навчання, які пропонуються на програмах магістратури наук. Для отримання ступеня магістра наук, як правило, потрібно підготувати і захистити науковий проект або дисертацію.

Різноманітність програм магістратури наук настільки велика, що може збентежити навіть самих рішучих - не дозволяйте цьому зупинити вас! Почніть пошук з найпопулярніших програм магістратури наук, список яких ви знайдете нижче на сторінці.

Нещодавно додані програми MScs

University of Sussex - School of Business, Management and Economics

Магістр маркетингу та психології споживачів

Лютий 21, 2018
Психологія відіграє важливу роль у багатьох аспектах бізнесу та маркетингу. Психологія споживачів є ключем до розуміння поведінки покупця, що дозволяє організаціям розробляти інноваційні продукти та створювати ефективні комунікаційні повідомлення. Цей курс підготує вас до кар'єри, яка спирається на обидві дисципліни - чи хочете ви продовжувати успішну кар'… [+];єру в маркетингу, чи в більш широкому сенсі застосувати психологічні теорії до світу бізнесу. [-]

California Miramar University

Магістр наук в комп'ютерних інформаційних системах

Лютий 21, 2018
Всі курси магістра в комп'ютерних інформаційних системах - 8 тижнів. Студенти можуть вибрати один з наступних варіантів доставки: Класна кімната - заняття зустрічаються двічі на тиждень; Гібридний клас збирається один раз на тиждень, а решта в режимі онлайн; 100% Online - Курсова робота може бути завершена з будь-якої точки світу. Студенти повинні мати комп… [+]'ютерні можливості та надійний доступ до Інтернету. [-]

Southwest Minnesota State University

Магістра в галузі викладання, навчання

Лютий 19, 2018
Кафедра вищої освіти пропонує магістр наук у галузі освіти та спеціалізації у галузі навчання, навчання та лідерства. Такі акценти пропонуються у форматі навчального співтовариства або в університеті / змішаному форматі. Вона надає педагогам можливість проводити аспірантуру, будуючи цінні професійні відносини з колегами-вихователями.… [+] [-]

Університети в Україна

Змінити місце розташування

Що таке ступінь магістра наук?

Ступінь магістра наук (MSc) являє собою академічний ступінь, який присуджується після закінчення навчання в галузі природничих наук, техніки або медицини. Університети по всьому світу пропонують програми MSc, які передбачають завершення необхідних курсових робіт, а також досліджень. Ступінь магістра наук слід відрізняти від ступеня магістра мистецтв (MA), який являє собою академічний ступінь, який присуджується після закінчення програм магістратури з гуманітарних наук, комунікації, географії, соціальних наук, філософії та суміжних дисциплін. Випускники програм магістратури наук отримують ступінь магістра наук MSc і отримують великий багаж наукових, технічних і професійних знань.

Які переваги навчання на магістра наук?

Існує безліч переваг навчання на програмах магістратури наук, як особистого, академічного, так і професійного характеру. Для отримання ступеня магістра наук потрібно виконати дослідницьку роботу, в процесі написання якої, виробляються професійні та особисті якості, сприяючи розвитку впевненості, компетентності, комунікаційних якостей і цінних умінь. Курсова робота при отриманні ступеня магістра наук, вкрай важлива, а область отриманих профільних знань широко застосовуються у професійній сфері, а також є міцною основою для навчання в докторантурі. При прийнятті на роботу ступінь магістра наук високо цінується роботодавцями у всіх областях в державному і приватному секторі, і дає вагому перевагу заявнику незалежно від рівня і статусу посади - рядовий співробітник, старший фахівець або керівник.

Які дисципліни вивчаються на програмах магістратури наук?

Програми магістратури наук зазвичай охоплюють такі галузі знань: Біологія і Науки про життя; Інженерія та Технології; Природничі науки і іноді Бізнес, Економіка і Адміністрація. Програми магістратури наук доступні по напрямкам - Продукти харчування, Фармацевтика, Біотехнології, Молекулярна біологія та інші науки. Програми магістратури наук в галузі інженерної справи можуть широко варіюватися, від Цивільного будівництва до Комп'ютерних технологій, від Авіабудування до Промислового дизайну. Астрономія, Хімія, Математика і Фізика - це кілька природних наук, які студенти магістратури наук можуть вибрати, як напрямки спеціалізації. Програми магістратури наук в галузі Міжнародного менеджменту, магістр наук Глобальна логістика або магістр наук Маркетинг і Менеджмент - це три приклади, які відносяться до програм магістратури наук.

Як наявність ступеня магістра наук може вплинути на поліпшення кар'єри?

Роботодавці, які можуть запропонувати хороші кар'єрні перспективи, незалежно від величини компанії, дуже високо цінують якість і рівень освіти кандидатів, що дає додаткові гарантії високого професіоналізму. Ступінь магістра наук MSc високо цінується незалежно від того, чи була вона отримана відразу після закінчення програми бакалаврату або через деякий час після закінчення першого ступеня освіти. Випускники програм магістратури наук мають більше шансів на підвищення в посаді в порівнянні з фахівцями, що володіють лише ступенем бакалавра. Програми магістратури наук сприяють розвитку у студентів навичок технічного, методологічного характеру, вмінню роботи з матеріальною базою та міжособистісними проблемами з якими вони будуть стикатися на роботі.

Яка вартість навчання на програмах магістратури наук?

Вартість навчання та інші витрати, можуть значно варіюватися від однієї програми магістра наук до іншої, в залежності від університету або країни. Деякі університети і приватні навчальні заклади пропонують своїм студентам стипендії та інші форми фінансової підтримки, особливо якщо мова йде про студентів програми магістратури наук. Матеріальна допомога може бути надана на підставі обмежених фінансових можливостей або академічної успішності. Важливо зв'язатися безпосередньо з приймальною комісією і з'ясувати всі питання про вартість навчання на програмах магістратури наук. Також в приймальні комісії можна дізнатися більш детальну інформацію про фінансову допомогу, якщо вона доступна.

У чому переваги онлайн-програм магістратури наук?

Онлайн-програми магістратури наук - це шанс отримати цінний академічний ступінь, не жертвуючи сформованим ритмом життя. Онлайн-програми магістратури наук йдуть в ногу з часом і пропонують новітні методи здобуття вищої освіти, за якими майбутнє. Програми магістратури наук використовують методи електронного навчання не тільки заради забезпечення навчання, але і для розширення можливостей освіти. За допомогою електронного програмного забезпечення, додатків, дискусійних груп, віртуальних конференцій і електронної пошти, онлайн студенти MSc можуть безпосередньо спілкуватися зі своїми викладачами і отримувати максимальну віддачу від онлайн програм магістратури.

Які академічні вимоги до випускної кваліфікаційної роботи на програмах магістратури наук?

Студентам, які навчаються на програми магістратури наук, потрібно підготувати і реалізувати власний дослідницький проект, на який може знадобитися від кількох місяців до кількох років. Дослідницька робота починається після того, як студент прослуховує і засвоює курси, які розраховані на забезпечення студента методологічною базою, щоб студент був добре підготований для збору необхідних данних. Після завершення збору даних, студентам необхідно виконати аналіз отриманих висновків і описати отримані результати у вигляді наукової роботи або дисертації. Студентам програм магістратури наук може бути необхідно захистити свою наукову роботу і висновки в презентації перед вченою радою і/або однолітками. Підготовка і захист наукового проекту або дисертації є одним з найбільш важливим досвідом на програмах магістратури наук.