Популярні категорії

Програми магістратури MSc

Магістр наук (або скорочено MSc) - це ступінь, що присуджується в університетах по всьому світу після завершення навчання в наукових або технологічних областях.

Навчання на одній з програм магістратури MSc - це значні інвестиції в вашу майбутню професійну кар'єру. На додаток до широких перспектив кар'єрного зростання, ступінь магістра наук також дозволяє розвинути важливі професійні навички і вибудувати академічну базу для навчання в аспірантурі. Біологія і Науки про життя, Бізнес, Інженерія та Технології, а також природничі науки є ключовими напрямки навчання, які пропонуються на програмах магістратури наук. Для отримання ступеня магістра наук, як правило, потрібно підготувати і захистити науковий проект або дисертацію.

Різноманітність програм магістратури наук настільки велика, що може збентежити навіть самих рішучих - не дозволяйте цьому зупинити вас! Почніть пошук з найпопулярніших програм магістратури наук, список яких ви знайдете нижче на сторінці.

Нещодавно додані програми MScs

Leonard de Vinci Group

Магістр в галузі цифрової бізнес-аналітики

Грудень 9, 2018
MSc Digital Business Analytics розроблена таким чином, щоб надати студентам компетенції та вміння розвиватися в динамічних бізнес-середовищах.

Dongbei University of Finance & Economics

Магістр міжнародної торгівлі

Грудень 6, 2018
Майстер програми міжнародної торгівлі ступенів підкреслює практичні міжнародні бізнес-навички, водночас зосереджуючись на теоретичних аспектах міжнародної торгівлі та торгівлі. Магістерська робота в галузі міжнародної торгівлі підкреслює теорії та практики світової економіки. Студенти вивчають методологію дослідження та статистику, що використовується для… [+] вимірювання глобальних економічних показників. [-]

Ghent University - Faculty of Bioscience Engineering

Магістр наук у галузі технології інтегрованого управління водними ресурсами

Грудень 4, 2018
Основною метою цієї міжвузовської програми навчання між Гентським університетом та Антверпенським університетом є освіта фахівців у галузі водних технологій з глибоким розумінням інтегрованого управління водними ресурсами та політики, останніх подій у водному секторі та складних проблем глобального водопостачання .… [+] [-]

Університети в Україна

Змінити місце розташування

Що таке ступінь магістра наук?

Ступінь магістра наук (MSc) являє собою академічний ступінь, який присуджується після закінчення навчання в галузі природничих наук, техніки або медицини. Університети по всьому світу пропонують програми MSc, які передбачають завершення необхідних курсових робіт, а також досліджень. Ступінь магістра наук слід відрізняти від ступеня магістра мистецтв (MA), який являє собою академічний ступінь, який присуджується після закінчення програм магістратури з гуманітарних наук, комунікації, географії, соціальних наук, філософії та суміжних дисциплін. Випускники програм магістратури наук отримують ступінь магістра наук MSc і отримують великий багаж наукових, технічних і професійних знань.

Які переваги навчання на магістра наук?

Існує безліч переваг навчання на програмах магістратури наук, як особистого, академічного, так і професійного характеру. Для отримання ступеня магістра наук потрібно виконати дослідницьку роботу, в процесі написання якої, виробляються професійні та особисті якості, сприяючи розвитку впевненості, компетентності, комунікаційних якостей і цінних умінь. Курсова робота при отриманні ступеня магістра наук, вкрай важлива, а область отриманих профільних знань широко застосовуються у професійній сфері, а також є міцною основою для навчання в докторантурі. При прийнятті на роботу ступінь магістра наук високо цінується роботодавцями у всіх областях в державному і приватному секторі, і дає вагому перевагу заявнику незалежно від рівня і статусу посади - рядовий співробітник, старший фахівець або керівник.

Які дисципліни вивчаються на програмах магістратури наук?

Програми магістратури наук зазвичай охоплюють такі галузі знань: Біологія і Науки про життя; Інженерія та Технології; Природничі науки і іноді Бізнес, Економіка і Адміністрація. Програми магістратури наук доступні по напрямкам - Продукти харчування, Фармацевтика, Біотехнології, Молекулярна біологія та інші науки. Програми магістратури наук в галузі інженерної справи можуть широко варіюватися, від Цивільного будівництва до Комп'ютерних технологій, від Авіабудування до Промислового дизайну. Астрономія, Хімія, Математика і Фізика - це кілька природних наук, які студенти магістратури наук можуть вибрати, як напрямки спеціалізації. Програми магістратури наук в галузі Міжнародного менеджменту, магістр наук Глобальна логістика або магістр наук Маркетинг і Менеджмент - це три приклади, які відносяться до програм магістратури наук.

Як наявність ступеня магістра наук може вплинути на поліпшення кар'єри?

Роботодавці, які можуть запропонувати хороші кар'єрні перспективи, незалежно від величини компанії, дуже високо цінують якість і рівень освіти кандидатів, що дає додаткові гарантії високого професіоналізму. Ступінь магістра наук MSc високо цінується незалежно від того, чи була вона отримана відразу після закінчення програми бакалаврату або через деякий час після закінчення першого ступеня освіти. Випускники програм магістратури наук мають більше шансів на підвищення в посаді в порівнянні з фахівцями, що володіють лише ступенем бакалавра. Програми магістратури наук сприяють розвитку у студентів навичок технічного, методологічного характеру, вмінню роботи з матеріальною базою та міжособистісними проблемами з якими вони будуть стикатися на роботі.

Яка вартість навчання на програмах магістратури наук?

Вартість навчання та інші витрати, можуть значно варіюватися від однієї програми магістра наук до іншої, в залежності від університету або країни. Деякі університети і приватні навчальні заклади пропонують своїм студентам стипендії та інші форми фінансової підтримки, особливо якщо мова йде про студентів програми магістратури наук. Матеріальна допомога може бути надана на підставі обмежених фінансових можливостей або академічної успішності. Важливо зв'язатися безпосередньо з приймальною комісією і з'ясувати всі питання про вартість навчання на програмах магістратури наук. Також в приймальні комісії можна дізнатися більш детальну інформацію про фінансову допомогу, якщо вона доступна.

У чому переваги онлайн-програм магістратури наук?

Онлайн-програми магістратури наук - це шанс отримати цінний академічний ступінь, не жертвуючи сформованим ритмом життя. Онлайн-програми магістратури наук йдуть в ногу з часом і пропонують новітні методи здобуття вищої освіти, за якими майбутнє. Програми магістратури наук використовують методи електронного навчання не тільки заради забезпечення навчання, але і для розширення можливостей освіти. За допомогою електронного програмного забезпечення, додатків, дискусійних груп, віртуальних конференцій і електронної пошти, онлайн студенти MSc можуть безпосередньо спілкуватися зі своїми викладачами і отримувати максимальну віддачу від онлайн програм магістратури.

Які академічні вимоги до випускної кваліфікаційної роботи на програмах магістратури наук?

Студентам, які навчаються на програми магістратури наук, потрібно підготувати і реалізувати власний дослідницький проект, на який може знадобитися від кількох місяців до кількох років. Дослідницька робота починається після того, як студент прослуховує і засвоює курси, які розраховані на забезпечення студента методологічною базою, щоб студент був добре підготований для збору необхідних данних. Після завершення збору даних, студентам необхідно виконати аналіз отриманих висновків і описати отримані результати у вигляді наукової роботи або дисертації. Студентам програм магістратури наук може бути необхідно захистити свою наукову роботу і висновки в презентації перед вченою радою і/або однолітками. Підготовка і захист наукового проекту або дисертації є одним з найбільш важливим досвідом на програмах магістратури наук.