Магістра в галузі фінансів та інвестицій

Загальні відомості

Опис програми

Ступінь фінансів та інвестицій MSc забезпечує структуровану програму для тих, хто шукає посади у галузі фінансів та інвестицій. Програма базується на трьох основних класах діяльності з капіталовкладень: ринки похідних інструментів, ринки акцій та ринки фіксованого відсотка. Це дозволить зосередити увагу на передових розробках у галузі фінансів та інвестицій, щоб відповідати вашим інтересам та кар’єрним прагненням. Курс збільшить ваші знання та навички з фундаментальних дисциплін управління, включаючи спеціалізовані модулі з конкретних галузей фінансів. Це збільшить вашу здатність проводити критичну оцінку основних дисциплін бізнесу та фінансів, розвиваючи вашу здатність вивчати та оцінювати різні аспекти фінансового середовища.

Ступінь фінансів та інвестицій MSc також акредитована Агентством з питань фінансування фінансів (FAA) та приймається до програми визнання університету CFA Institute.

Споживання

 • Лютий (неповний робочий день)
 • Вересень (денний та неповний робочий день)
 • Листопад (за сумісництвом)

Кар'єрні перспективи

Цей курс ідеально підходить для бажаючих кар'єри в галузі бухгалтерського обліку, аудиту, розвитку бізнесу, фінансових консультацій, управління інвестиціями, маркетингу, злиття та поглинання, закупівель, досліджень, страхування ризиків, податкового консультування та торгівлі.

Структура курсу

Ви повинні виконати загальну кількість семи навчальних модулів та індивідуальну дисертацію з затвердженої теми, що стосується вашої галузі дослідження. Ви також можете використовувати компонент дисертації для того, щоб поглибитись на тему фінансів та інвестицій відповідно до ваших індивідуальних інтересів та вимог кар’єри.

134782__PRP4617.jpgзображення люб’язно надано University of Nottingham Malaysia

Модулі

Типові основні модулі

 • Аналіз ринку капіталу
 • Корпоративні фінанси
 • Похідні інвестиції
 • Фіксовані процентні інвестиції
 • Кількісні методи дослідження для фінансів та бухгалтерського обліку

Типові додаткові модулі *

 • Поведінкова економіка та прийняття рішень
 • Міжнародні фінанси
 • Економіка стратегії та ринкової структури

* Не всі додаткові модулі обов'язково запускатимуть кожен сеанс.

Розташування класів

Заняття проходитимуть у нашому навчальному центрі Куала-Лумпур вечорами будня (18:30 - 21:30) та вихідні дні (9:30 - 12:30, 13:30 - 17:00).

Будемо періодично їздити до кампусу Семениних на академічні та неакадемічні семінари.

Вимоги до вступу

Вища ступінь відзнаки другого класу (або міжнародний еквівалент). Кваліфікація, що не належить до Великобританії, буде оцінюватися відповідно до цього стандарту. Кандидати повинні мати першу ступінь в галузі бізнесу / економіки / менеджменту (зі значною кількісною фінансовою та / або економетричною складовою).

Кандидати повинні закінчити затверджений університет. Інші еквівалентні кваліфікації будуть розглядатися в кожному конкретному випадку.

Англійська мова вимоги

 • IELTS: 6,5 (з не менше 6,0 у кожному елементі).
 • TOEFL (iBT): 87 (мінімум 20 у мовленні та 19 у всіх інших елементах).
 • PTE (Академічний): 62 (з не менше 55 у кожному елементі).
 • МУЕТ: Діапазон 4.

Результати тестів IELTS, TOEFL та PTE (Academic) повинні бути менше двох років, а всі IELTS повинні бути академічною версією тесту. Результати MUET дійсні протягом п’яти років з дня оприлюднення результатів.

Останнє оновлення Кві 2020

Про навчальний заклад

The University of Nottingham first began as a civic college in the city of Nottingham, UK, in 1881. The college became The University of Nottingham in 1948 and has since rapidly expanded to become a t ... Детальніше

The University of Nottingham first began as a civic college in the city of Nottingham, UK, in 1881. The college became The University of Nottingham in 1948 and has since rapidly expanded to become a truly global university, with a number of campuses at home and international campuses in China and Malaysia. Згорнути