MSc / PgD / PgC Судова психологія

Загальні відомості

Опис програми

Огляд курсу

Ступінь магістра з судової психології є єдиною акредитованою БПС програмою в Уельсі, яка пропонує унікальну можливість для студентів вивчати судова психологія в князівстві. Співпрацюючи з Управлінням ув'язнення та пробації служби її Величності (HMMPS) та забезпечуючи постачальників кримінально-психічних закладів охорони здоров'я в Уельсі, це допомагає підтримувати програму в курсі розробки стратегії та прийняття політичних рішень. Регулярні внески від судових психологів-практиків, які працюють у Уельсі, дають можливість студентам зрозуміти більше про регіональні послуги та їхній вплив на суспільство на місцевому рівні. Крім того, програма виграє від участі декількох національних та міжнародних авторів, які поділяють свої знання та досвід у сфері судової психології.

2019 запис: Будь ласка, майте на увазі, що кінцевий термін подання заявок на судової психології MSc - четвер 27 червня 2019 року. Завдяки популярності цієї програми ви повинні подати заяву якомога раніше. Заявники, які задовольняють необхідним критеріям, будуть запрошені на наступний День відкритих дверей заявників у п'ятницю, 3 травня 2019 року.

Навчання

Навчання за програмою MSc Forensic Psychology проводиться переважно невеликими групами і приймає інтерактивний підхід. Модулі методів дослідження та розробки та дисертаційні семінари є єдиною частиною програми, яка викладається в більшій групі від 40 до 50 студентів, на відміну від 10 та 20 студентів на основних модулях. В результаті викладання передбачає цілий ряд обговорень, заходів, оцінок робіт, тематичних досліджень та рольових вправ. Програма зосереджена на змісті та ключових навичках розвитку спеціалістів у галузі судової психології з гнучкими загальними навичками. Цей досвід також допомагає розвивати студентів і довіряти їх як самостійних учнів.

Навчання студентів сприяється різноманітним методам навчання та навчання. До них належать: лекції, семінари, онлайн-навчання через віртуальне навчальне середовище, Moodle, а також самостійне навчання. Кожен студент буде мати виділеного персонального наставника для підтримки їх у період навчання.

Університет вимагає від студентів відвідати принаймні 80% навчальних занять для програми.

Працездатність

Британський психологічний товариство (BPS) акредитований магістра в галузі судової психології є першим кроком (перший етап) в отриманні статусу Chartered Psychologist з BPS і зареєстрований статус практикуючих в Раді працівників охорони здоров'я та догляду (HCPC). Магістра в галузі судової психології забезпечить базу знань і прикладних дослідницьких навичок, які забезпечать основу для співпраці з наступним етапом навчання (тобто BPS 2-го етапу або HCPC маршрут) до реєстрації в якості судового психолога в Раді з питань охорони здоров'я та догляду. Починаючи з вересня 2019 року, студенти, які не досягли мінімального 50% балів у кожному модулі, не отримають акредитованого ступеня, але є альтернативною нагородою.

Вимоги щодо вступу

Хороший диплом з відзнакою (як правило, 2.1 або вище) з психології, з акредитованого курсу BPS (British Psychological Society).

Крім того, від заявників очікується, що вони повинні продемонструвати досвід у відповідній сфері, наприклад, досвід роботи з жертвами, правопорушниками або постачальниками послуг у сфері судової експертизи. Ролі та обов'язки повинні бути підтверджені в заявці, а також деталізувати тривалість та кількість годин на тиждень.

У виняткових випадках для прийому до Програми можуть бути розглянуті претенденти, які отримали нижчу другу нагороду в акредитованому ступені бакалавра психології, але мають великий досвід роботи.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Located in an exciting, modern European capital city, Cardiff Metropolitan University is a global university. We are continually investing in our students' future and provide education and training op ... Детальніше

Located in an exciting, modern European capital city, Cardiff Metropolitan University is a global university. We are continually investing in our students' future and provide education and training opportunities that are accessible, flexible and of the highest quality to students from over 140 countries worldwide.???? Згорнути