MSc / MSc (Fast Track) в галузі бухгалтерського обліку, фінансів та регулювання

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Сьогоднішній глобальний, технологічний і все більш конкурентоспроможний фінансовий ринок майже невідомий, ніж п'ять років тому. Фінансові керівники та фахівці повинні застосовувати ті ж глибинні знання та майстерність до постійно зростаючої, далекосяжної кількості продуктів, правил та технологій.

Незважаючи на те, що нові технології продовжують з'являтися, а правила та правила змінюються, сьогодні більше, ніж будь-коли, потрібні більш цілеспрямовані навички для цифрових цілей. Магістратура з бухгалтерського обліку, фінансів та регулювання з Калдосійського університету в Глазго надає вам упевненість та розуміння того, як вдосконалити існуючі навички у вашій організації або через подальше академічне навчання.

Доступна можливість швидкого відстеження

Заповніть магістратуру всього за вісім місяців, коли ви вже складете професійну кваліфікацію. Повна професійна кваліфікація будь-якого бухгалтерського органу у світі, визнана Міжнародною федерацією бухгалтерів (IFAC), надає вам 90 кредитів для магістра. Приєднуйтесь до нас у січні на швидкому маршруті, який триває всього вісім місяців, і складається з двох предметних модулів; Стратегічний фінансовий менеджмент та моделювання фінансових ризиків та дослідницький проект магістрів.

Ваша кар'єра

Можливо, ви будете продовжувати кар'єру як професійний бухгалтер. Можливо, ви просто хочете розширити своє розуміння бухгалтерських процесів, щоб підвищити вашу кар'єру як менеджера чи лідера.

Наші випускники є відповідальними лідерами, які піднімаються до тих проблем, з якими стикаються. Завдяки своїм сильним професійним навичкам та основою в останніх розробках у галузі, випускники магістра бухгалтерського обліку, фінансів та регулювання є конкурентоспроможними кандидатами на посади в галузі бухгалтерського обліку та фінансів у Великобританії та у всьому світі, працюючи як у державному, так і в приватному секторах.

Що ти навчаπшся

Як частина спеціаліста, міжнародної студентської спільноти, ви вивчите всі аспекти найсучаснішого фінансового ландшафту та розвинуте впевненість і досвід, необхідний для реального впливу на низку лідерських, підприємницьких та глобальних проблем.

 • Міжнародна фінансова звітність та регулювання
 • Міжнародний фінансовий менеджмент
 • Регулювання фінансових послуг
 • Стратегічний фінансовий менеджмент *
 • Сучасні проблеми бухгалтерського обліку
 • Моделювання фінансового ризику *
 • Етика, врядування та відповідальне лідерство
 • Прикладна професійна практика
 • Майстер-дослідний проект *

* Ці модулі включені в швидкий маршрут

Міжнародний фінансовий менеджмент

Досліджуйте теорії та операції міжнародних фінансових та валютних ринків в контексті фінансового управління багатонаціональної компанії. Ви вивчите критичну експертизу передових теорій міжнародного фінансового менеджменту, структуру міжнародних ринків капіталу, операції міжнародних валютних та грошових ринків та додаткові операційні ризики, які виникають внаслідок діяльності на міжнародних ринках.

Міжнародна фінансова звітність та регулювання

Оцініть процес встановлення міжнародних стандартів, включаючи роботу Ради з міжнародних стандартів бухгалтерського обліку (IASB). Ви розглянете основні фінансові звіти та вибрані елементи міжнародних стандартів бухгалтерського обліку щодо активів та зобов'язань. Нові розробки у міжнародній фінансовій звітності будуть обговорюватися в усьому.

Сучасні проблеми бухгалтерського обліку

Метою цього модуля є надання вам комплексу концепцій, аналітичних та практичних інструментів, вивчаючи та втілюючи нові теми в управлінському обліку та орієнтуючись на концептуальні та практичні настанови. Цей модуль включає в себе як теоретичне, так і практичне розуміння реальних проблем світу з точки зору Великобританії та світу, щоб ви могли застосовувати ці знання у вашій майбутній кар'єрі.

Стратегічний фінансовий менеджмент *

Розробити знання та навички, необхідні для обробки фінансової інформації під час прийняття рішень, підкреслюючи ідентифікацію та критичний аналіз відповідних питань. Будуть обговорюватися останні події та поточні теорії в цій галузі, і ви зможете критично аналізувати та оцінити практичні наслідки.

Моделювання фінансового ризику *

Дослідіть комбінацію моделювання корпоративних та фінансових ризиків, використовуючи як програмне забезпечення Excel, так і @ Risk для розробки моделей управління ризиками. Ви будете піддані вимірюванню та моделюванню галузевої класифікації ризиків, і зосередьтеся на питаннях, пов'язаних з тим, як втрати можуть виникнути в будь-якому діловому рішенні, а також методи управління та контролю цих втрат.

Регулювання фінансових послуг

Критично оцінити роботу фінансових регуляторів та нормативних актів. Ви розглянете теоретичні підходи до регулювання, регуляторні структури та роль регулятора та регулюється, а також зосереджуєте увагу на регулюванні на практиці, як у Великобританії, так і на міжнародному рівні. Крім того, ви будете вивчати банківське регулювання, ведення ділового регулювання та важливість ризику як водіїв регулювання та регуляторів.

Етика, врядування та відповідальне лідерство

Аналізуючи сектори приватного, громадського та соціального бізнесу, ви будете оснащені набором аналітичних інструментів та концепцій для прийняття відповідальних рішень, одночасно висвітлюючи різницю між дотриманням та етично керованою поведінкою. Ви отримаєте теоретичне та практичне розуміння реальних проблем світу, з точки зору Великобританії та світу, і дізнаєтеся з принципів PRME та атрибутів Common Good, які є основними для цього модуля.

Прикладна професійна практика

Виходячи з знань, які ви отримали в етиці, управлінні та відповідальному лідерстві, і зосереджуючись на саморефлексії, в цьому модулі ви будете розвивати свою професійну компетенцію, зайнявшись професійною діяльністю. Зв'язок між цими двома основними модулями посилює значимість етичного та відповідального прийняття рішень та лідерства у вашій майбутній кар'єрі.

Майстер-дослідний проект *

Останній елемент програми - це проект "Майстер-дослідницький проект", який надає вам можливість спроектувати та провести частину оригінальних досліджень. Ви застосовуватимете методи та теорії, які широко застосовуються в галузі бухгалтерського обліку, фінансів та регулювання, і за підтримки міжнародно опублікованої літератури демонструють найкращу практику в цій галузі.

* Ці модулі включені в швидкий маршрут

Вимоги до вступу

Всі вимоги щодо в'їзду, перераховані тут, повинні використовуватися як керівництво та представляти мінімально необхідний для розгляду запит. Заявникам, які здійснили умовну пропозицію місця, може бути запропоновано досягти більшого, ніж вказано.

Типові вимоги до вступу

Великобританія нагороджує ступінь 2: 2 або її еквівалент у фінансовому управлінні, актуарних дослідженнях, економіці, фінансах, математиці, статистиці, бухгалтерському обліку або предметі бухгалтерського обліку або фінансування.

Вхід до швидкої програми

Власники випускних професійних іспитів визнаного органу Міжнародної федерації бухгалтерів (IFAC) мають право подати заявку на швидкий шлях.

Англійська мова

Академічний бал IELTS 6.0 (або еквівалент) без елемента нижче 5.5.

Будь ласка, зверніть увагу: якщо ви перебуваєте з більшості країн, що говорять англійською мовою, вам не потрібно буде надавати додаткові докази вміння володіти англійською мовою.

Додаткова інформація

Інша академічна та професійна кваліфікація

Кожна заявка до ГКУ розглядається на індивідуальній основі. Якщо ви не маєте типових вступних кваліфікацій, але можете продемонструвати відповідний досвід роботи та / або кредити від визнаних професійних організацій, ви можете мати право на участь у цьому курсі за допомогою програми визнання університету попереднього навчання.

Міжнародні Pathways

Якщо ви не відповідаєте вимогам англійської мови, ви можете мати право на отримання англійської мови для програми університетського навчання.

Комісії та фінансування

Плата за навчання залежить від вашого статусу. Що таке моя студентська плата?

Вартість навчання 2018/19

 • Головна: £ 5500
 • RUK: 5500 фунтів стерлінгів
 • ЄС: 5500 фунтів стерлінгів
 • Міжнародний: £ 12600

Плата за навчання 2018/19 - Швидкий шлях

 • Будинок: £ 2750
 • RUK: £ 2750
 • ЄС: 2750 фунтів стерлінгів
 • Міжнародний: £ 12600

Якщо ви розпочнете навчання у вересні 2018 або січні 2019 року, це щорічні або модульні збори, які застосовуються до тривалості вашого курсу; однак плата може змінюватися. Щоб дізнатись, як змінюються гонорари, перегляньте нашу політику щодо винагород та відшкодування.

Додаткові витрати

Окрім курсового навчання, ви можете зіткнутися з додатковими витратами під час вашого навчання в університеті.

Стипендії

Ми забезпечуємо якісну освіту за справедливу ціну; як Університет загального добробуту, ми прагнемо пропонувати доступну вищу освіту для талановитих учнів, залишаючи нашу плату за навчання низькою та надаючи щедрий стипендіальний пакет понад 2,5 мільйонів фунтів на рік.

Якщо у вас є будь-які запитання чи запити стосовно стипендій, доступних для 2018/19, будь ласка, звертайтеся до команди з опитування студентів.

Міжнародні дати початку навчання для студентів

Для нових іноземних студентів орієнтаційні події починаються 14 вересня 2018 року . Цей додатковий час спеціально розроблений, щоб допомогти новим іноземним студентам вставати до Великобританії та ГКУ до початку загальної індукції та викладання студентів.

У цей період відбудеться безліч цікавих та інформативних заходів, включаючи кампус і міські тури, а також урочисті заходи, де ви зможете зустрітися з іншими іноземними студентами.

Відвідування промисловості та майстер-класи

Ми прагнемо забезпечити наших випускників у вирішенні завдань, пов'язаних із все більш глобалізованою, економікою, що базується на знаннях, і гарантувати, що вони найкраще зможуть досягти зайнятості. Студенти отримують вигоду від поєднання візитів та майстер-класів, пов'язаних із програмою.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Corporate responsibility and sustainability are fundamental concerns for every organisation. The Glasgow School for Business and Society seeks to address the complex challenges of the global economy, ... Детальніше

Corporate responsibility and sustainability are fundamental concerns for every organisation. The Glasgow School for Business and Society seeks to address the complex challenges of the global economy, while delivering social benefit to local and global communities. Згорнути