MSc Global Accounting

Курс MSc Global Accounting призначений для тих, хто хоче розвивати своє розуміння бухгалтерського обліку в глобальному контексті. Маючи сильний акцент на працевлаштуванні, ця програма спрямована на студентів, які мають чисельну освіту і хочуть просунутися або перейти на кар'єру в цій галузі.

Програма надає фахові знання, щоб стати компетентним і ефективним професіоналом обліку бізнесу, що дозволяє перейти вище і поза межами ваших основних здібностей і навичок випускника. Студенти додатково мають можливість працювати з професійними органами та роботодавцями, а також здійснювати підприємницьку діяльність для подальшого посилення працевлаштування після закінчення навчання.

Акредитації та рейтинги

Юридичний університет є найдавнішим спеціалістом з юридичної освіти у Великобританії, який має 97% *. Цей інститут має більш ніж 100-річний досвід підтримки студентів для створення успішної кар'єри.

* 97% студентів денної практики, які закінчили навчання влітку 2014 та 2015 років, працювали протягом дев'яти місяців.

Хто така програма?

Цей курс ідеально підходить для тих, хто прагне розвивати свої знання про бізнес і стати успішним професіоналом з обліку. Програма надасть вам глибоке знання всіх важливих аспектів бухгалтерського обліку, а також стратегічну перспективу в глобальному контексті.

Чому ГІСМА?

 • Акредитація AMBA з 2011 року з деякими трьома акредитованими партнерами, які отримують лише 1% світових елітних бізнес-шкіл
 • Програми з провідними глобальними рейтингами - MIB посідає 20 місце у світі за рейтингом Economist у 2017 році
 • Міжнародна студентська когорта з більш ніж 40 національностями
 • Доступні стипендії, гнучкі схеми оплати та знижки на ранню пташку
 • Відмінне розташування центру міста в Берліні
 • Безкоштовні класи німецької мови та 100% англійською мовою

Чому Німеччина?

 1. Німеччина має 2-й кращий рівень безробіття в ЄС на 3,4% *
 2. Четверта стартова зарплата за вищу освіту в Європі - 40 650 фунтів стерлінгів із зростаючою економікою **
 3. Німеччина є найпопулярнішим варіантом для іноземних студентів, які хочуть навчатися в Європі; Вона визнана своєю якісною освітою, і ви можете відчути це з GISMA ***.
 4. Берлін, столиця Німеччини, є стартовою технологічною столицею Європи
 5. Берлін є другим за величиною містом в ЄС і має процвітаючу бізнес-сцену, пропонуючи широкий спектр можливостей для працевлаштування молодих фахівців і випускників.

Німеччина відома своєю багатою історією культури та мистецтв, пропонуючи студентам збагачуючий міжнародний досвід, об'єднуючи освіту світового рівня з нашими міжнародними партнерськими установами.

* Statista

** Бізнес-Insider

*** За даними статистики та даних монітора ICEF.

Як ви навчитеся?

Курс MSc Global Accounting проводиться в інтерактивному режимі з фокусом реального світу, щоб підготувати студентів до постійно мінливого ділового світу після їх закінчення. Окрім традиційного індивідуального навчання в класі, ви отримаєте основні підручники та різноманітні матеріали для читання.

Студенти також матимуть доступ до великої кількості онлайнових можливостей від Financial Times та інших професійних організацій. Ці ресурси забезпечують цілий ряд галузевих та бізнес-матеріалів, які представляють звітність про фінансові результати та фінансові зміни та звіти про аналіз. Постійний доступ до цих статей гарантує, що наші студенти знаходяться в курсі сьогоднішньої швидко розвивається фінансової індустрії і тому професійно підготовлені для цієї галузі.

Програма надає фахові знання, щоб стати компетентним і ефективним професіоналом обліку бізнесу, що дозволяє перейти вище і поза межами ваших основних здібностей і навичок випускника. Студенти додатково мають можливість працювати з професійними органами та роботодавцями, а також здійснювати підприємницьку діяльність для подальшого посилення працевлаштування після закінчення навчання.

Напрям кар'єри

Отримання магістра в галузі глобального обліку може відкрити двері для багатьох фінансових і бізнес-кар'єри. Після завершення курсу потенційні поля для студентів можуть включати бізнес-аналіз, фінансовий менеджмент, бухгалтерський облік та інші керівні посади в більш широкому контексті бізнесу. Студенти, які закінчили цей ступінь, також можуть розглянути професійні кваліфікації бухгалтерського обліку, MBA або Ph.D.

Гнучкі платежі

GISMA пропонує гнучкі планки платежів, які дозволяють поширювати витрати на оплату вашої програми через три платежі.

Крім того, ви можете вибрати щомісячні платежі. Знижки надаються. Для початку потрібно внести депозит у розмірі 2 000,00 євро.

Вимоги до курсу

 • 2: 2 або вище зі ступеня бакалавра Великобританії в числівої області (наприклад, бухгалтерський облік, фінанси або бізнес з бухгалтерським або фінансовим обліком або фінансами тощо);
 • Міжнародні вимоги - рівень англійської мови, еквівалентний IELTS 6.5 або вище, мінімум 5.5 в кожному компоненті.
 • Студенти, які повністю пройшли екзамен ACCA (всі 14 робіт завершені), потрібні лише для завершення модуля корпоративного управління та соціальної відповідальності, крім дисертації.
 • Якщо ви раніше вивчали кваліфікацію або модуль (и) в межах кваліфікації, яку, на вашу думку, можна розглядати для звільнення, також доступний нестандартний маршрут застосування. Будь ласка, зв'яжіться з нашою командою прийому для отримання додаткової інформації.
Доступні навчальні програми:
англійська

Переглянути 15 інших курсів в Arden courses at GISMA »

Останнє оновлення July 4, 2019
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Січ 2020
Duration
1 Рік
Денне навчання
Price
15,000 EUR
За розташуванням
За датою
Start Date
Січ 2020
Кінець терміну надання заяв

Січ 2020

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date