MSc Global Accounting

MSc Global Accounting надає післядипломну нагороду з сильним акцентом на працевлаштування. Вона ідеально підходить для студентів з чисельною освітою, які мають зацікавленість у розробці поглиблених фахових знань і критичному розумінні ключових аспектів глобального обліку, і зокрема, які прагнуть продовжити, просунутися або перейти до кар'єри в глобальному обліку .

Магістерська програма розроблена таким чином, щоб ви могли пройти курс протягом 12 місяців. Ви будете розвивати широке розуміння найбільш важливих концепцій глобального бухгалтерського обліку з стратегічною перспективою в глобальному контексті. Бізнес-школа пишається глибиною та практичною релевантністю знань, наданих їй програмами, науковцями з практичним досвідом, щоб забезпечити проведення досліджень відповідним реальним додатком. Ви застосуєте теоретичні концепції та моделі бухгалтерського обліку та фінансування для вивчення реальних ситуацій в онлайн-середовищі. Програма забезпечує інтелектуальну основу, необхідну для кар'єри в швидко мінливому робочому середовищі, суворому підході до самосвідомості та особистого розвитку та значного впливу на світ роботи та його поточних вимог.

Курс пропонує розробку поглиблених інтелектуальних та професійних знань з корпоративного управління фінансами, яка охоплюється низкою модулів, що охоплюють управління, соціальну відповідальність, управління ризиками, банківське регулювання, корпоративні звіти, фінанси та управління ефективністю. Цей асортимент предметних областей дозволить вам скористатися або продовжити свою професійну кваліфікацію, а також ваші академічні кваліфікації. Крім того, ви отримаєте цінний досвід у дослідженні у своєму спеціалізованому полі шляхом завершення дисертації, а також презентації, спілкування, колективної роботи та навичок вирішення критичних проблем.

Вимоги до курсу

  • 2.2 або вище від ступеня бакалавра з Великобританії в чисельній області (наприклад, бухгалтерський облік, фінанси або бізнес з обліком або фінансами)
  • Студенти, які досягли повного кваліфікаційного статусу з професійного бухгалтерського органу, також мають право. Наприклад;
    • ACCA / CIMA papers: Повністю екзаменований (всього 14 документів виконано)
Доступні навчальні програми:
  • англійська

Переглянути 11 інших курсів в The University of Law Business School »

Останнє оновлення Жовтень 6, 2019
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Вер 2020
Duration
1 Рік
Денне навчання
Price
14,000 GBP
Кампуси Великобританії: 9 000 фунтів стерлінгів (Великобританія / ЄС); £ 14 000 (INT) Депозит - 250 фунтів стерлінгів. Берлін: 15 500 євро (Великобританія / ЄС); € 17 000 (INT)
За розташуванням
За датою
Start Date
Вер 2020
Кінець терміну надання заяв
Start Date
Вер 2020
Кінець терміну надання заяв

Вер 2020

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date
Location
Кінець терміну надання заяв
End Date