MSc Cyber ​​Security

Загальні відомості

Опис програми

Дата початку: вересень, січень

Вартість навчання 2019/20: Великобританія / ЄС: 6 990 фунтів стерлінгів: 15 000 фунтів стерлінгів

Останнім часом різко зросла кількість критичних інцидентів в галузі кібербезпеки, про які повідомлялося в засобах масової інформації, наприклад, деформація викупу WannaCry, яка пошкодила багато світових організацій, таких як NHS. У свою чергу, попит на висококваліфікованих фахівців у галузі безпеки значно зростає, оскільки підприємства намагаються подолати постійно зростаючий розрив у кваліфікації, щоб захистити свої мережі та дані. Для підприємств це не питання справа, а скоріше, коли відбудеться атака.

Великобританія є однією з багатьох урядів у всьому світі, які визнають серйозний характер загрози, яка виникає в сфері кібер-сфери (так сказано в звіті, опублікованому gov.uk).

Програма MSc Cyber ​​Security спрямована на надання студентам знань про те, як боротися з інцидентами безпеки, виявлення нових та існуючих загроз та вчення про те, як мінімізувати та / або гасити їх. Курс поширюється на вже отримані знання та забезпечує поглиблене висвітлення основних понять, принципів та технологій забезпечення безпеки мережі. Виходячи за рамки теоретичної теорії, студенти будуть навчатися практичне розуміння управління та забезпечення, поряд з практикою управління ризиками технологій.

Відмінні характеристики

Цей курс дає студентам критичне розуміння управління та забезпечення інформацією, а також практики управління технологічними ризиками.

Що ти навчишся

  • Забезпечення інформації
  • Управління інформацією, управління
  • Дослідження
  • Мережева безпека
  • Етичний хакерство для кібербезпеки
  • Дисертація

Наш Northumbria University London Campus працює спільно з QA Higher Education - вищою освітою у Великобританії. Всі наші програми в Лондонському університеті підтверджені Університетом і викладені вищим навчальним закладом та співробітниками Університету.

Цей курс також доступний за сумісництвом.

Останнє оновлення Липень 2019

Про навчальний заклад

Нортумбрії є дослідження багатих, бізнес-орієнтовану, професійний університет з глобальної репутацією академічного переваги. Він заснований в самому серці Ньюкасл-апон-Тайн, який регулярно проголосува... Детальніше