MSc Computing and Technology

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Дата початку: вересень, січень, травень

Плата за навчання (2019/20): UK / EU: £ 6,990 International: £ 15,000

Програма MSc Computing and Technology розроблена спеціально для того, щоб дозволити вам оновлювати, розширювати та поглиблювати свої знання в галузі обчислювальної техніки та інформаційних технологій та більш широких тем у галузі цифрового лідерства та технологій з метою покращення та прискорення кар'єрних можливостей. Закінчивши магістра в галузі обчислювальної техніки та технології, ви зможете продемонструвати свої можливості в галузях предметної дисципліни обчислювальної техніки та цифрових технологій.

Ця програма магістра була розроблена в консультації з партнерами з галузі, щоб ви дізналися про сучасні знання обчислювальної техніки, необхідні роботодавцям у всій галузі. Випускники програми зможуть працювати у різноманітних кар'єрах в ІТ-індустрії або перейти до академічних або науково-орієнтованих кар'єри.

Методи навчання

Ви будете навчатися досвідченими викладачами та вченими, які використовують свою галузь та дослідницький досвід, щоб продемонструвати те, як теорії, інструменти, технології та методи, які ви навчитеся програму перевести на реальні життєві ситуації. Навчання відбудеться у вигляді лекцій, семінарів, лабораторій, семінарів та підручників, загальною вартістю від 10 до 12 годин на тиждень.

Вас також очікують взяти участь у самостійному дослідженні, що включає спрямоване та самостійне навчання, від 30 до 32 годин на тиждень.

Технологічне поглиблене навчання (TEL) впроваджено впродовж курсу за допомогою таких інструментів, як портал eLearning Blackboard та електронних списків читання, які допоможуть вам підготуватися до семінарів та незалежних досліджень. Комп'ютерні лабораторії, оснащені програмним забезпеченням, також використовуються для практичних занять.

Програма оцінюється на 100% за допомогою курсових робіт, включаючи написання критичних доповідей, практичні вправи, індивідуальні, групові та дослідницькі проекти.

Значний акцент робиться на розвиток вашої здатності закінчити магістратуру. В рамках індукції ви будете добре ознайомлені з доступними для вас навчальними ресурсами та підтримкою. Також буде проводитися щотижневий сеанс навчальної підтримки, спрямований на підвищення вашої довіри та вміння як учня післядипломної освіти. Вам також буде виділено індивідуального керівника з інсулінгу. Ви будете регулярно зустрічати цього репетитора протягом вашого періоду навчання.

Кар'єра та подальше навчання

Ця програма магістрів призначена для забезпечення того, щоб випускники програми мали змогу працювати в різних галузях індустрії ІТ або розвивати академічну або науково-орієнтовану кар'єру. Дійсно, кваліфікація призначена для прискорення ваших навичок та компетентності у різних ролях роботи, включаючи ролі в керівництві та управлінні в галузі інформаційних технологій, розробника програмного забезпечення, розробника баз даних, аналітика даних, спеціаліста з інформаційної безпеки, бізнес-аналітика, щоб назвати лише кілька.

Стандартні вимоги до вступу

  • Мінімум 2: 2 (другий клас) має ступінь з відзнакою у Великобританії або еквівалент.
  • Також може розглядатися професійна кваліфікація з еквівалентними стандартами, які мають значні вимоги до академічного навчання.

Якщо ви не відповідаєте академічним вимогам

Також будуть розглянуті кандидати, які не відповідають стандартним академічним вимогам, але мають значний досвід роботи в бізнес-організації та / або володіють відповідною професійною кваліфікацією.

Наш Northumbria University London Campus працює спільно з QA Higher Education - вищою освітою у Великобританії. Всі наші програми в Лондонському університеті підтверджені Університетом і викладені вищим навчальним закладом та співробітниками Університету.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The University has its origins in the Rutherford College, founded in 1880. Today, by putting students at the heart of an outstanding experience, and with world leading research and award-winning partn ... Детальніше

The University has its origins in the Rutherford College, founded in 1880. Today, by putting students at the heart of an outstanding experience, and with world leading research and award-winning partnerships, Northumbria is a new kind of excellent university. Згорнути