MSc футбольних комунікацій та цифрового маркетингу

Загальні відомості

Доступних місць: 2

Опис програми

Те, як любителі футболу та спорту споживають засоби масової інформації, означало, що роль творців контенту та маркетологів повинні були еволюціонувати, адаптуватися та в деяких випадках зливатися.

Місцезнаходження: UCFB Wembley, UCFB Etihad Campus

Огляд

Зараз важливо зрозуміти тенденції цифрового перегляду, аудиторії соціальних медіа та як планувати залучення та ефективне висвітлення цифрових медіа для завжди вимогливої фан-бази. Програма ступеня MSc Football Communications & Digital Marketing розрахована на випускників та практиків галузі, які зацікавлені у футболі та спорті.

Програма використовує сучасні теми з маркетингу, такі як цифровий маркетинг, зв'язки з громадськістю, залучення фанів та мультимедійну журналістику, щоб дати студентам можливість оцінити відносини між цими сферами. Особливо цікаві для цієї програми ті, хто має особливий інтерес і досвід, пов'язані з галуззю маркетингу та комунікацій.

Більше не залишаються фанатні бази, обмежені до рідної країни. Зараз міжнародна аудиторія є найважливішою, а в деяких випадках і важливішою базою, з якою можна скористатися та з якою працювати. Футбольні клуби Прем'єр-ліги є світовими брендами всередині себе, не кажучи вже про їх зірковий склад гравців. Відео у соціальних мережах та потужні казки, що розповідають про компанію, допомагають просувати клуб та його товари.

Місце викладання для цього ступеня включає:

UCFB Wembley

• Стадіон "Уемблі"

UCFB Etihad Campus

• Стадіон Етіхад

• UCFB дослідження UCFB @ Piccadilly Place

Окрім наших навчальних місць, ми також використовуємо спеціалізовані засоби протягом навчального року, а також додаткові засоби, де це потрібно.

«Додавання досвіду до вашого резюме, коли ви перебуваєте в UCFB , дійсно допоможе вам на ринку робочих місць після закінчення навчання. Якщо люди почнуть чути ваше ім’я, то ви отримаєте опору в цій конкурентній галузі ».

Callum Noad

Опублікований автор та молодший комерційний спортивний агент у Entourage Sports & Entertainment

Модулі

Семестр 1

  • Цифровий маркетинг для футболу
  • Залучення футбольних споживачів

Семестр 2

  • Зв'язки з громадськістю та управління кризовими ситуаціями у футболі
  • Мультимедійна футбольна журналістика

Семестр 3

  • Методи дисертації та досліджень

Вимоги до вступу

Кандидати повинні мати диплом з відзнакою 2: 1 або визнаний за кордоном еквівалент. Кандидати можуть бути прийняті з 2: 2 диплом з відзнакою (або еквівалент) за умови, що вони можуть продемонструвати сильний профіль з 50% або вище у своєму модулі дисертації.

Професійний досвід та галузева кваліфікація можуть бути оцінені для претендентів без стандартних вимог до вступу. Усім абітурієнтам буде надана можливість пройти оцінку та обговорити їх придатність до програми з академічним колективом. Усім заявникам також надається інформація, що стосується служб студентів, з якою вони можуть зв’язатися, якщо їм потрібна додаткова підтримка чи консультація, а також інформація, що стосується відповідних подій та фондів.

Кандидатам з країн, які не володіють більшістю англомовних країн, буде запропоновано кваліфікацію з англійської мови, яка перевіряє мовлення, слухання, читання та письмо, і буде запропоновано досягти загального балу IELTS 6,0 (мінімум 5,5 в кожному розділі) або визнаного еквівалентом.

Якщо ви не впевнені, чи задовольняєте ви критерії вступу для цієї програми чи потребуєте результатів IELTS, надішліть електронною поштою mastersenquiries @ UCFB .com копію останнього резюме, включаючи громадянство, статус візи, якщо це застосовно, та стенограми бакалавра. Кандидати з сильним резюме можуть претендувати на додаткове інтерв'ю для вступу на підтримку своєї академічної заявки.

Міжнародні студенти

UCFB не може спонсорувати візи, які не є членами ЄС.

Вам не потрібна віза для навчання у Великобританії, якщо:

  • Ви громадянин Великобританії
  • Ви громадянин держави-члена Європейського економічного простору (ЄЕП) або Швейцарії
  • У вас є віза на перебування у Великобританії з іншою метою, яка дозволяє вам навчатися

Якщо ви все ще не впевнені, чи потрібна вам віза для навчання у Великобританії, або для отримання додаткової інформації, будь ласка, зв'яжіться зі UCFB відповідності @ UCFB .com . Ви також можете вивчити один з наших Інтернет-аспірантів.

Як застосовувати

Щоб подати заявку на цю програму, будь ласка, заповніть анкету, а потім поверніть заповнену форму та відповідні документи згідно інструкції mastersenquiries @ UCFB .com .

Кар'єрні перспективи

Специфіка спорту, його високе висвітлення у ЗМІ та численних зацікавлених сторін вимагає від менеджерів унікальних відточених ділових навичок та глибоких знань про футбольну індустрію. Програма розроблена для тих, хто прагне до керівних посад у основних ЗМІ та відділах маркетингу футбольних та спортивних клубів та подібних організацій.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

UCFB is a world first in sports education, offering university degrees in the football and sports industry. We provide an exceptional environment to live and learn in, with state-of-the-art facilities ... Детальніше

UCFB is a world first in sports education, offering university degrees in the football and sports industry. We provide an exceptional environment to live and learn in, with state-of-the-art facilities in two inspirational campuses in London and Manchester, which have the iconic Wembley and Etihad stadiums at their heart. Згорнути
Манчестер , Уемблі , Лондон , Бернлі + 3 Більше Менше