MSc управління підприємством

Загальні відомості

Опис програми

126794_pexels-photo-3184291.jpeg fauxels / Pexels

Післядипломна програма, нагороджена університетом Бірмінгема

Реєстрація не місцевого курсу №252953

Огляд

В умовах все більш конкурентоспроможного бізнес-середовища існує високий попит на творчість, інновації та унікальність - і зростаючий попит на підприємливість. Наш курс управління підприємством розроблений у партнерстві з професіоналами галузі, щоб дати вам ділові знання та досвід роботи, необхідні для просування на керівних посадах у сфері обслуговування підприємств. Курс також дасть вам навички створити власний бізнес та навчитися рости та розвиватися стратегічно. Досліджуючи основи підприємницької діяльності, ви будете надалі розвивати свої бізнес та навички управління, що дозволять вам виявляти та реагувати на нові бізнес-можливості. Ви можете розробити власний бізнес-план як варіант для вашого дослідницького проекту на останній рік, причому наші партнери по галузі сприяють вашому процесу розвитку бізнесу.

Модуль

Створення та розвиток бізнесу

Створення та розвиток бізнесу залучатиме студентів до більш практичних елементів діяльності підприємства, не лише в плані створення нового бізнесу, але і в умовах підприємництва в рамках корпоративного середовища та зростання бізнесу. Модуль досліджує основні принципи започаткування та зростання бізнесу, включаючи підприємництво, творчість бізнесу, зростання бізнесу, бізнес-планування, формулювання стратегії та вдосконалення бізнесу.

Підприємство Проект

Модуль розширює та розвиває знання та вміння студентів у фокусуванні та підготовці до підприємницьких досліджень. Він знайомить студентів з дисциплінами критичних оцінок та методів дослідження, а також з розробкою та виконанням дослідницького проекту на підприємстві. Проект може мати форму нового плану старту підприємства або існуючого плану розвитку бізнесу. Метою є розвиток у студентів навичок та знань щодо основних інструментів дослідження, які вони знадобляться як для успішного аспірантури, так і для самостійних підприємців або менеджерів майбутнього. Модуль застосовує структурований підхід, щоб запропонувати ключовий спектр інструментів, що дозволяють застосовувати критичні навички оцінки та дослідження дизайну. Студентам пропонується спробувати інтегрувати поняття та знання з ряду модулів програми та використовувати широкий спектр джерел. Пропозиція, планування та виконання проекту на підприємстві - це індивідуальна діяльність, що виконується учнем під наглядом відповідного досвідченого наставника / керівника підприємства.

Підприємницькі фінанси

Цей модуль спрямований на розвиток розуміння та усвідомлення студентами основних понять фінансів з підприємницької точки зору з точки зору аналізу фінансової звітності, управління оборотним капіталом, моделей прогнозування, складання бюджетного капіталу та оцінки інвестицій. Модуль акцентує увагу на тому, як менеджери можуть використовувати фінансові прийоми, щоб значно покращити рішення, прийняті у малих та середніх підприємствах та стартап-фірмах.

Міжнародне підприємництво

Цей модуль спрямований на розвиток розуміння та усвідомлення студентами міжнародного підприємництва у сфері послуг. Особлива увага буде приділятися вивченню та критиці підприємницької діяльності як у Великобританії, так і за кордоном. Процес організаційного зростання підприємницьких фірм, включаючи альтернативні стратегії зростання, повинен бути детально вивчений. Можливості та виклики, що переважають у міжнародному середовищі, також будуть враховані.

Маркетинг та цифрові медіа

Мета цього модуля - надати студентам поглиблене розуміння маркетингових та цифрових медіа в контексті глобальних подорожей та туризму. Використовуючи міждисциплінарний підхід, цей модуль поєднає теоретичну основу із сучасними маркетинговими та цифровими медіа-методами та практиками. Основні теми будуть висвітлені та контекстуалізовані за допомогою практичних додатків.

Розвиток особистого лідерства

У постійно мінливій та складній бізнес-середовищі міцне лідерство є життєво важливим для будь-якого успіху бізнесу. Щоб стати спритнішими в такі зміни часу, підприємцям потрібно розвивати особисті навички лідерства. Спочатку модуль представляє сучасні теорії та моделі, що лежать в основі лідерства. З цього учням буде надана можливість розвивати особисті навички лідерства, включаючи коучинг, наставництво та спілкування. Модуль також дасть можливість студентам задуматися про попередній та існуючий досвід лідерства, працювати через кейси, ділові уявлення та вести критичний діалог з іншими для розвитку власних лідерських навичок та компетенцій.

Ризик та стратегічне управління підприємством

Підприємства працюють у глобальних, складних та динамічних умовах. Це робить необхідним для підприємців та менеджерів розробити та впровадити ефективні стратегії боротьби з властивими ризиками ведення бізнесу в цих нестабільних умовах. Цей модуль забезпечує основу для виявлення, оцінки, кількісної оцінки ризиків та розробки ефективних стратегій зменшення ризику. Це буде розглянуто як з точки зору МСП, так і з точки зору корпоративного бізнесу. Враховуються також проблеми, з якими стикаються підприємці в управлінні ризиками. Перевіряючи різні рамки, студентам надається можливість оцінити та застосувати інструменти та методи управління ризиками до ситуацій у реальному часі.

Індивідуальні роботодавці повинні визнати будь-яку кваліфікацію, до якої цей курс може призвести.

Вимоги щодо вступу

Академічні вимоги

 • Відповідна ступінь бакалавра (або еквівалент) визнаної установи.
 • Усі входи визначаються UCB.
 • Інші індивідуальні заявки будуть розглядатися в кожному конкретному випадку.

Англійська мова вимоги

 • IELTS 6.0 або
 • Тест на пароль англійської мови 6.0 або еквівалент

Збори

Загальна плата за програму становить 99 600 доларів США за 7 навчальних блоків, сплачується за 6 частин 16 600 доларів США кожен. Кожен навчальний блок включає конспекти лекцій, навчальний пакет, оцінку та оцінку першого оцінювання та 1 повторне складання іспиту або повторну подачу завдання.

Процедури подання заявки

Кандидати повинні подати такі в Aston Institute :

 1. Заповнена анкета
 2. Оплатити внесок у розмірі 350 HKD за допомогою PayPal (не підлягає поверненню)

Про університет

Університетський коледж Бірмінгема

Університетський коледж Бірмінгема (UCB) налічує понад 8000 студентів, з яких 1100 - студенти-міжнародники з 65 країн. Університетський коледж Бірмінгема має акредитацію Бірмінгемського університету (університет групи Рассела), і багато його програм фонду, бакалавра та магістрів приводять до ступенів, присвоєних Бірмінгемським університетом. Сюди входять додаткові ступені для бакалавра (Hons) Business Enterprise та BA (Hons) управління маркетингом, які зараз пропонуються в Aston Institute , Гонконг.

Університет Бірмінгема та Університетський коледж Бірмінгемського партнерства

Два університети Бірмінгема підписали угоду, яка використовує сильні сторони кожної установи. Співпраця відзначає та розвиває 22-річні стосунки, завдяки яким Бірмінгемський університет акредитував та присудив 20 000 дипломів університету в Бірмінгемі.

Партнерство створює нову модель співпраці, використовуючи відмінні та колективні сильні сторони наших двох університетів, для покращення результатів для молодих людей за допомогою різноманітних спільних заходів, включаючи:

 • Подальше розширення можливостей студентів отримати доступ до вищої освіти через маршрути подальшої освіти
 • Підготовка та розвиток академічного викладацького складу
 • Створення кращого досвіду для студентів Бірмінгема шляхом обміну засобами
 • Допомога міжнародним студентам отримати доступ до освітніх можливостей у Бірмінгемі
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Aston Institute is registered with the Education Bureau (registration no. 553611) and provides academic and English courses for continuing and further education. Our teaching and learning philosophy f ... Детальніше

Aston Institute is registered with the Education Bureau (registration no. 553611) and provides academic and English courses for continuing and further education. Our teaching and learning philosophy focuses on an international perspective, with courses and qualifications benchmarked according to international standards. Our courses aim at improving students’ academic standards and enhancing employability, leading into globally renowned Universities and internationally recognised qualifications. We also represent non-local courses by prestigious overseas Universities and institutions in Hong Kong. Згорнути