MSc управління даними та кібербезпеки

Магістр з управління даними та кібербезпеки навчить вас про сучасний цифровий світ. Завдяки основному фокусу на навичках вирішення критичних проблем програма дозволить вам переконатися, що ви готові зіткнутися з викликами, представленими у сфері корпоративного фінансового управління.

Ця однорічна магістерська програма охоплює основи управління даними та кібербезпеки з основним акцентом на технології, бізнес та політику. Студенти розвиватимуть свої професійні навички для задоволення постійно мінливих потреб сучасного цифрового світу.

119852_MScDataManagementandCyberSecurity.jpg

Акредитації та рейтинги

Юридичний університет є найстарішим фахівцем у Великобританії з юридичної та бізнес-освіти, який має 97% *. Цей інститут має більш ніж 100-річний досвід підтримки студентів для створення успішної кар'єри.

* 97% студентів денної практики, які закінчили навчання влітку 2014 та 2015 років, працювали протягом дев'яти місяців.

Для кого ця програма?

Цей курс ідеально підходить для тих, хто хоче отримати глибокі знання та критичне розуміння ключових аспектів управління даними. Курс має сильний акцент на працевлаштуванні, надаючи студентам основи, необхідні для успішної кар'єри у постійно змінюється робочому середовищі.

Берлін - це сучасний технологічний центр та з його різноманітним населенням - ідеальне місце для міжнародної освіти. Ви отримаєте можливість поринути у бурхливу культуру, яку Берлін може запропонувати, отримавши ознайомлення з німецьким бізнесом, таким як Sony, Deutsche Bahn та іншими ключовими корпораційними гравцями.

Чому ГІСМА?

 • Бутикова бізнес-школа - індивідуальний підхід до студентів
 • Акредитація AMBA з 2011 року з деякими трьома акредитованими партнерами, які отримують лише 1% світових елітних бізнес-шкіл
 • Програми з провідними глобальними рейтингами - MIB посідає 20 місце у світі за рейтингом Economist у 2017 році
 • Міжнародна студентська когорта з більш ніж 40 національностями
 • Доступні стипендії, гнучкі схеми оплати та знижки на ранню пташку
 • Відмінне розташування центру міста в Берліні
 • Безкоштовні класи німецької мови та 100% англійською мовою

Чому Німеччина?

 1. Німеччина має 2-й кращий рівень безробіття в ЄС на 3,4% *
 2. Четверта стартова зарплата за вищу освіту в Європі - 40 650 фунтів стерлінгів із зростаючою економікою **
 3. Німеччина - найпопулярніший варіант для іноземних студентів, які хочуть навчатися в Європі; Він визнаний своєю якісною освітою, і ви можете це переконатись у GISMA ***.
 4. Берлін, столиця Німеччини, є стартовою технологічною столицею Європи
 5. Берлін є другим за величиною містом в ЄС і має процвітаючу бізнес-сцену, пропонуючи широкий спектр можливостей для працевлаштування молодих фахівців і випускників.

Німеччина відома своєю багатою історією культури та мистецтв, пропонуючи студентам збагачуючий міжнародний досвід, об'єднуючи освіту світового рівня з нашими партнерськими закладами на глобальному рівні.

* Statista

** Бізнес-Insider

*** За даними статистики та даних монітора ICEF.

Як ти вчишся?

Курс MSc з управління даними та кібербезпека поставляється в інтерактивному режимі з фокусом реального світу, щоб підготувати студентів до постійно мінливого ділового світу після їх закінчення. Окрім традиційного індивідуального навчання в класі, ви отримаєте основні підручники та різноманітні матеріали для читання. Студенти також матимуть доступ до великої кількості онлайнових можливостей від Financial Times та інших професійних організацій. Ці ресурси забезпечують цілий ряд галузевих та бізнес-матеріалів, які представляють звітність про фінансові результати та фінансові зміни та звіти про аналіз. Постійний доступ до цих статей гарантує, що наші студенти знаходяться в курсі сьогоднішньої швидко розвивається фінансової індустрії і тому професійно підготовлені для цієї галузі.

Кар'єрний напрям

В результаті цифрової революції наслідки безпеки даних та шахрайства для компаній є глибокими. Студенти, які пройдуть цей курс, пройдуть підготовку до будь-яких операцій або стратегічної ролі в бізнесах, які змінюються або потребують переходу на цифрову модель безпеки. Крім того, завдяки спеціалізованому спрямуванню цього курсу та його предметних областей, студенти, які закінчили цю ступінь, зможуть здобути подальшу професійну кваліфікацію або докторантуру.

Отримавши важливі навички управління даними та кібер-навички, вам буде запропоновано широкий спектр можливостей у політиці, процедурах та системах управління даними в різних організаціях. Незалежно від того, чи бажаєте ви зробити кар'єру в цій галузі, просунутися в поточній роботі або перейти на кар'єру, ця програма для вас.

Гнучкі платежі

GISMA пропонує гнучкі схеми платежів, які дозволяють розподіляти витрати на плату за програми через три транші.

Крім того, ви можете вибрати щомісячні платежі. Знижки надаються. Для початку потрібно внести депозит у розмірі 2 000,00 євро.

Модулі

Основні модулі включають:
 • Рамки кібербезпеки
 • Кібербезпечний ландшафт
 • Управління даними
 • Методи дослідження, професійний розвиток та дисертація / Проект
Факультативи включають в себе:
 • Нові технології
 • Блокхейн
 • Fintech
 • Закупівлі та СКМ

Вимоги до курсу

 • 2: 2 або вище від ступеня бакалавра з Великобританії або еквівалентних кваліфікацій
 • Міжнародні вимоги - рівень англійської мови, еквівалентний IELTS 6.5 або вище, мінімум 5.5 в кожному компоненті.
 • Нестандартний запис: нестандартні заявники можуть подавати заявки в GISMA. Кандидати, які не мають ступеня бакалавра, можуть подати заяву, якщо мають досвід роботи не менше 5 років. Для отримання додаткової інформації та деталей щодо нестандартного процесу подачі заявки звертайтеся до нас.
Доступні навчальні програми:
 • англійська

Переглянути 11 інших курсів в GISMA ULaw »

Останнє оновлення Жовтень 6, 2019
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Бер 2020
Червень 2020
Duration
1 Рік
Денне навчання
Price
19,250 EUR
За розташуванням
За датою
Start Date
Бер 2020
Кінець терміну надання заяв
Start Date
Червень 2020
Кінець терміну надання заяв
Start Date
Вер 2020
Кінець терміну надання заяв

Бер 2020

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date

Червень 2020

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date

Вер 2020

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date