MSc в галузі обчислювальної техніки

Загальні відомості

Опис програми

Joho

The Магістр природних наук в області обчислювальної техніки пропонує вибір майори, призначений для оснащення випускників з рядом передових навичок, які дозволяють їм випускати продукцію високої якості програмного забезпечення і систем, які забезпечують рішення для бізнесу і економіки. Виставлений до останніх ідей і кращої галузевої практики, студенти отримують можливість відточити аналітичні, творчі та критичні здібності, а також методи нові придбання і досвід. Значення розвинутої обізнаності професійних обов'язків, потрібно в програмне забезпечення інженерної професії, також підкреслюється.

Випускники програми будуть хороші можливості для просування своєї кар'єри в мінливої ​​індустрії.

дю

Хто має право?

Для того, щоб мати право подати заявку на цю програму ви повинні мати диплом в області обчислювальної техніки, обчислювальної техніки, комп'ютерних програм або суміжній дисципліні з результатом еквівалентної у другому класі Диплом з відзнакою (Ірландія). Кандидати зі значним досвідом роботи в секторах розробки програмного забезпечення, на додаток до первинної ступеня з відзнакою в будь-якої іншої дисципліни, може також розглядатися для входу. Кандидати, чия рідна мова не є англійською повинні будуть представити докази в кваліфікації англійської мови. Для отримання додаткової інформації про вимоги в'їзду звертайтеся в наш веб-сайт.

вибір майори

Cloud Computing - надає студентам всебічні знання і навички в міжнародних пріоритетних областях, таких як хмарні архітектури, безпеки хмари, інтелектуального аналізу даних і мереж. Програма дає студентам можливість вибрати додаткові опції, а також спеціалізуватися в обраній ними галузі, виконуючи значний науково-дослідний проект технічного хмари. Ця програма надасть кваліфіковані, технології відомо фахівцям, щоб задовольнити зростаючі національні потреби в технологіях хмарних обчислень, з можливістю розгортання рішень, що використовують технічні та економічні переваги хмарних обчислень. IBM є DCU стратегічного Enterprise партнер по програмі MCM (Cloud).

Програмна інженерія - Ця програма спрямована на оснащення програмної інженерії професіоналів з додатковими передовими навичками, щоб випускати продукцію високої якості програмного забезпечення і систем, які забезпечують цінність для бізнесу і економіки. Учасники програми також мають можливість розширити свою базу знань, вибравши варіанти, які підвищують свою оцінку останніх ідей і дозволяють їм розвиватися і диверсифікувати свою доглядальницю в мінливої ​​галузі.

Безпека і Forensic Computing - в останні роки, технологічно грамотні злочинці все частіше використовувалися нові технології, в скоєнні злочину. Дослідження таких злочинів привело до появи ключовий спеціалізації, називають «судово-обчислювальних машин", яка включає в себе виявлення, зберігання, аналіз і виставка цифрових доказів у юридично допустимим способом. Цей великий озброює випускників проводити цю складну технічну роботу, а також вивчає ефективні методи, щоб допомогти в запобіганні таких злочинів.

Аналітика даних - технології, такі як Інтернет, сенсорних мереж, соціальних медіа та хмарних обчислень генерують квінтильйонів байт даних в добу, з яких дорогоцінні камені знання можуть бути вилучені для поліпшення процесів і створювати цінності. Це головне, поставляється в поєднанні з провідними гравцями галузі, ґрунтується на довгостроковій експертизи школи в DA (ModSci Group), а також його недавня участь в СФІ фінансуються центрі (INSIGHT), і спрямований на забезпечення студентів з глибоким розуміння питань, методів та інструментів, необхідних для вивчення великої кількості вихідних даних і витягувати значиму інформацію. Студенти знайомляться з проблемами роботи з великими гетерогенними джерелами даних, а також з науковими методами, щоб витягти дієві знання з них.

Структура

Магістр в області обчислювальної техніки, (з Major), призначена для бути завершено протягом одного календарного року очного навчання. Вона складається з двох (повний робочий день) вчив семестрів, з подальшим практичним проектом, проведеної в період з травня по початок вересня. Наступний прийом цієї програми буде вересня 2017.

DCU пропонує ряд стипендій для іноземних студентів щороку. Для того, щоб мати право подати заявку на отримання стипендії від DCU, Ви повинні спочатку звернутися в і отримати пропозицію програми DCU Masters.

Застосувати онлайн на вересень 2017 року вхід в www.pac.ie/dcu~~pobj з використанням PAC коду DC836

Останнє оновлення Вер 2016

Про навчальний заклад

Dublin City University (DCU) is a young, dynamic and ambitious university, celebrated for being cutting edge and forward thinking. We work closely with industry to give students a modern, relevant, we ... Детальніше

Dublin City University (DCU) is a young, dynamic and ambitious university, celebrated for being cutting edge and forward thinking. We work closely with industry to give students a modern, relevant, well-researched curriculum delivered in world-class facilities. We are noted for having an entrepreneurial, innovative and creative culture... Згорнути