MSc бізнес-аналітики та аналітики

Загальні відомості

Опис програми

MSc бізнес-аналітики та аналітики

Курс MSc Business Intelligence Analytics ідеально підходить для студентів із чисельним досвідом, які зацікавлені у розвитку поглиблених спеціальних знань та критичному розумінні ключових аспектів управління даними та кібербезпеки.

Студенти будуть розвивати розуміння нових інструментів, доступних для застосування правильних статистичних методів для прийняття рішень. Ви будете розвивати необхідні навички, щоб передавати свої знахідки способами, які зрозуміють вчені без даних.

Бізнес-школа університету права є інституційним членом Amazon Web Services Educate. Це надає викладачам та студентам MSc Business Intelligence та Analytics доступ до найкращих інструментів співпраці, навчального контенту та AWS-технологій для хмарного навчання. Після закінчення навчання ви будете повністю забезпечені практичними навичками, необхідними для кар’єри в галузі технологій. Студенти також мають доступ до робочої ради AWS Educate для пошуку технологічної роботи та стажування.

Ви можете розширити свій досвід навчання, обертаючись по всьому місту на території нашого кампусу в Лондоні та Берліні. Під час перебування в бізнес-школі ULaw ви можете комплектувати модулі в альтернативних місцях кампусу, повертаючись у ваш домашній кампус, щоб завершити свій заключний модуль. Можуть застосовуватись візові обмеження та умови навчання, однак вас підтримують протягом усього ротаційного періоду. Зверніться до нас ( study@law.ac.uk ) для отримання додаткової інформації про "глобальний варіант ротації".

Починаючи з 4-го терміну (9 місяців навчання), студенти можуть обрати, відповідно до будь-яких діючих вимог до візи, замість дисертації чи проекту здійснити робоче місце. Розміщення роботи триває 9 місяців. Студенти повинні виконати 600 годин роботи.

MSc Business Intelligence працює на базі Tableau, провідного програмного забезпечення бізнес-аналітики для візуалізації даних. У рамках цього курсу ви отримаєте практичний досвід використання цього програмного забезпечення для швидкої цифрової аналітики даних, щоб організації могли бачити, розуміти та інформувати прийняті рішення, керовані даними.

Курс викладає Джон Кавалек, міжнародний консультант, академік та підприємець. Він спеціалізується на системному мисленні та цифровій трансформації, щоб досягти стрибків у зростанні бізнесу та покращенні діяльності. З успішною кар'єрою, що триває понад 30 років, він в даний час виконує ряд ролей, включаючи старшого радника з питань промисловості Європейського банку реконструкції та розвитку. Він є директором CrowditBuildit Ltd, фірми з розвитку майна, що займається краудфандингом, а також є партнером в The Consultancy Academy Ltd. Він також є невиконавчим директором WeDo3DPrinting.com.

Джон обіймав керівні посади в університетах Великобританії та Австралії, включаючи керівника управління операцій та наук про прийняття рішень та директора MBA у провідному університеті групи Рассела у Великобританії. Під час своєї академічної кар'єри він завжди інтегрував консультації для досягнення «теорії на практиці» та «практики в теорії». Його міжнародний консалтинговий профіль включав проведення численних проектів, включаючи проекти з деякими відомими організаціями, такими як IBM, KPMG, PwC, Royal Mail, NHS, агентства ЄС. Він продовжує працювати над консультуванням та лекціями в системних методологіях для досягнення інновацій у бізнесі та організаціях, застосовуючи нові підходи та нові технології, наприклад, блокчейн, аналіз даних, смарт-контракти, системи альтернативного фінансування з використанням краудфандингу.

Джон здобув науковий ступінь з історії та економіки, магістра з комп’ютерних наук з Манчестерського університету та доктор наук з систем управління та кібернетики. Він був статутним членом Британського комп'ютерного товариства з 1989 р. Та дипломованим ІТ-професіоналом з 2004 р. Він також був членом Інституту Чартерного управління та опублікував дві книги та понад 50 наукових праць.

Вимоги до курсу

  • 2: 2 або вище від ступеня бакалавра з Великобританії або еквівалентних кваліфікацій.
  • Міжнародні вимоги - рівень англійської мови, еквівалентний IELTS 6.5 або вище, мінімум 5.5 в кожному компоненті.

Для ступенів післядипломної освіти

  • 2: 2 або вище від ступеня бакалавра з Великобританії або еквівалентних кваліфікацій.
  • Міжнародні вимоги - рівень англійської мови, еквівалентний IELTS 6.5 або вище, мінімум 5.5 в кожному компоненті.

Для ступенів післядипломної освіти

  • 2: 2 або вище від ступеня бакалавра з Великобританії або еквівалентних кваліфікацій.
  • Міжнародні вимоги - рівень англійської мови, еквівалентний IELTS 6.5 або вище, мінімум 5.5 в кожному компоненті.

Тривалість

  • 1 рік повний робочий день або 18 місяців стажування
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The University of Law Business School is a pioneering new Business School launched in 2015 by The University of Law. A qualification from The University of Law Business School gives you that all impor ... Детальніше

The University of Law Business School is a pioneering new Business School launched in 2015 by The University of Law. A qualification from The University of Law Business School gives you that all important edge when applying for your first job and throughout your future career. We have an unparalleled track record of success, with an enviable 97% employability record. Згорнути
Лондон , Лідс , Манчестер , Бірмінгем , Лондон , Лондон , Ноттінгем + 6 Більше Менше