MSED англійську як другу мову

Загальні відомості

Опис програми

MSED англійську як другу мову

Програма ESL в Duquesne University надає ряд різних послуг для державних сертифікованих викладачів, а також для тих, хто бажає, щоб навчити ESL / EFL в мовних центрах або у вищих навчальних закладах по всьому світу. The ESL програма в Duquesne University служить університет і спільнота у трьох аспектах:

  • Глава 49 вимоги до ELL навчання
  • ESL Спеціаліст Програма сертифікації
  • ESL MS.Ed

Кілька недавніх зміни відбулися у вимогах держави ESL сертифікації вчитель на основі національних стандартів та акта NCLB. Пенсільванія Департамент освіти (ФДЕ) постановило, що всі вчителі державних шкіл ESL отримати сертифікат ESL-Спеціаліст програми з державного затверджений постачальником станом на 2004-2005 навчальний рік. Останнім часом ФДЕ прийняла нові правила у відповідності з главою 49 робить один клас ESL обов'язковим для всіх студентів, що спеціалізуються в галузі освіти, незалежно від спеціалізації та / або класу і аспірантів, які бажають сертифікат Навчальні I.

Програма ESL діє як єдине ціле послуг пропонує базові курси ESL для всіх студентів (LTEL 201) і випускник (GESL 501) студентів у Школі освіти та інших шкіл для задоволення потреб держави з сертифікації. Ці курси спрямовані для підготовки контенту вчителів площу, щоб стати більш компетентними в підтримці базового та академічного розвитку мови Ells ', а також їх процеси акультурації і успішність у звичайних класах. Зокрема, Глава 49 курси інтегрувати близько 20 компетенцій перерахованих в рамках п'яти TESOL доменів, в тому числі мови та лінгвістики, SLA теорій, методів ESL, теорій навчання, учнів змінних, різноманітності та соціально-культурної свідомості, assess.ent та оцінки, грамотності / Розвиток Зміст області, основи ESL навчальних програм і навчання, і професійних і педагогічних обов'язків.

Ступінь магістра

Студенти, які планують продовжити навчання мов кар'єру в налаштуваннях дорослих у тому числі на навчання мову центрів або вищих навчальних закладів, можуть записатися в нашій програмі ESL MS.Ed. Після узяв п'ять передумовою курсів в ESL (в 16 кредитів для сертифіката спеціаліста), ці студенти беруть п'ять додаткових курсів, пов'язаних з різними областями у сфері освіти. На додаток до надання кандидатів з фундаментальних ESL доменів і компетенцій, пов'язаних з теоретичними знаннями, практичними навичками і диспозицій для успішної роботи з учнями другої мови, програма MS.Ed дозволяє студентам вибрати пов'язаний концентрацію на курсах, починаючи від мультикультурної освіти, читання інвалідність, та навчальні технології підлітків літератури і викладання словесності. Програма також пропонує ESL можливості практикуму у дорослих налаштувань ESL. Ця програма також дуже-добре підходить для іноземних студентів та студентів США, які планують викладати англійську мову як іноземну мову (EFL) за кордоном.

Останнє оновлення May 2014

Про навчальний заклад

One of the nation's top Catholic universities , Duquesne University provides a well-rounded education that will challenge you academically while nourishing your spiritual and ethical development.

One of the nation's top Catholic universities , Duquesne University provides a well-rounded education that will challenge you academically while nourishing your spiritual and ethical development. Згорнути