MSC міжнародного бізнесу

Загальні відомості

Опис програми

Магістр міжнародного бізнесу

&nbsp

Ця програма виділяє ключові завдання, які стоять перед при роботі на міжнародному рівні і спрямована на виробництво менеджерів, які є компетентними й упевненими в такому середовищі.

&nbsp

Ви будете досліджувати теми, включаючи питання управління, культурного різноманіття і додаткові складності, що випливають з міжнародних угод, отримуючи огляд міжнародної бізнес-середовищі. Теорія на практиці, як ви дізнаєтеся, як сформулювати конкурентні стратегії та проведення ефективних досліджень.

&nbsp

Вивчення відповідних поточних питань і останніми дослідженнями, ви прийшли до розуміння динамічний характер міжнародної бізнес-середовища і сил, що формують його.

&nbsp

&nbsp

Цільова аудиторія

&nbsp

Бізнес магістра Міжнародної спрямована як на недавніх випускників, практично без досвіду роботи, і ті, хто працював, а тепер хотіли б продовжити поглиблене вивчення.

&nbsp

&nbsp

Програмні модулі

&nbsp

Міжнародний бізнес-контексті

Регіон у галузі міжнародного бізнесу Міжнародні фірми і її стратегії Глобальна логістика і керування ланцюжками поставок Міжкультурної комунікації один додатковий модуль взяті з широкого вибору Професійні навички Методи дослідження дисертації або проекту ->

&nbsp

&nbsp

Вступ Requuirements

&nbsp

Щоб мати право на визнання, заявники, як правило, мають:

  • хороший диплом з відзнакою або еквівалент
  • хороше знання англійської мови: якщо англійська не є вашою рідною мовою, і ви не вивчали англійською мовою протягом останніх двох років, ви повинні будете мати оцінка IELTS 6. 0 або TOEFL 550 балів (або 79 для інтернет-тест)
  • один навчальний посилання
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Hull University Business School is a leading UK business school dedicated to the development of responsible leadership for a complex world.

Hull University Business School is a leading UK business school dedicated to the development of responsible leadership for a complex world. Згорнути