MSC в когнітивних наук і технологій: від нейрона до пізнання

Загальні відомості

Опис програми

Огляд програми

Наша програма магістра пропонує курси в галузі когнітивної психології, когнітивної нейронауки і нейро-моделювання. У сукупності ці дисципліни вивчають, як спогади, емоції, пізнання чи свідомість насправді працює. Студенти відвідують лекції англійською мовою і практику в провідних лабораторіях Москви і наших міжнародних партнерів. Провідні вчені контролюють практичну підготовку і написання магістерської дисертації студентів протягом другого року. Програма здійснюється у тісній співпраці з Еколь Нормаль Supérieure і Орхуського університету.

когнітивна психологія

Сучасна когнітивна психологія експериментальна дисципліна, яка вивчає походження і функціонування розуму, мозку та інтелекту. Наша програма спрямована на сприйняття, контроль уваги і рухових реакцій, формування розумових уявлень, динаміки відновлення пам'яті, навчання, когнітивного розвитку і порушенням пізнавальної, механізми мислення, мови і рішення проблем.

когнітивна неврологія

Інтеграція психології та неврології - когнітивної нейронауки - досліджує нервову системи, що лежать в основі складних поведінки, як емоції, мова, уваги, пам'яті і т.д. Методи, які використовуються в когнітивної нейронауки включають широкий спектр експериментальних парадигм, починаючи з психофізики і когнітивної психології, неврології і психіатрії, і в кінцевому підсумку з електрофізіологічних досліджень нейронних систем і, все частіше, когнітивної геноміки і генетики поведінки. Останні досягнення в області технології візуалізації мозку дозволяють когнітивні неврологи, щоб побачити живий людський мозок на роботі з використанням стані найсучасніші методи, такі як функціональної магнітно-резонансної томографії (МРТ), магніто-і електроенцефалографії (MEG, EEG), мозок переміщатися транскраніальної магнітної стимуляції (NTM), транскраніальна прямого / змінного струму стимуляції (струм / ПВР).

Які переваги програми нашого магістра в порівнянні з аналогічними?

Ми програма тільки англійською мовою магістра в галузі когнітивних наук в Росії. Наші викладачі є активними вчені світового класу, включаючи високо цитованих дослідників в галузі когнітивної психології, когнітивної нейронауки, нейроекономіки, нейролінгвістиці та інших міждисциплінарних областях. Завдяки лабораторії студентів наших міжнародних партнерів мають доступ до цілого ряду методів нейровізуалізації, які надають унікальну можливість для розвитку молодих дослідників.

Що я буду вчитися?

Програма магістра охоплює широкий спектр когнітивної психології і когнітивної нейронауки дисциплін. Освіта починається з вступних курсів психології, математики та нейробіології. Когнітивна психологія включає в себе трек такі дисципліни, як "зорове сприйняття і увагу", "мислення і емоційної модуляції пізнання» і «Пам'ять, навчання і когнітивного розвитку". Студентам також пропонується вивчити когнітивної нейронауки такі дисципліни, як "методи нейровізуалізації", "Поведінкові генетики і нейрогенетики", "Обчислювальні нейронауки", і "нейроекономіка". Крім того, багато факультативні курси доступні, наприклад, "Практичний курс по неінвазивних методів стимуляції мозку і електроенцефалографія" і "Чисельне моделювання".

Де я буду працювати?

 • Науково-дослідні лабораторії і міжнародні науково-дослідні центри.
 • Компанії, що займаються розробкою проектів з оптимізації та оцінки користувальницьких інтерфейсів.
 • Університети і школи.
 • Проекти з розвитку інтерфейсу мозок-комп'ютер
 • Клінічне застосування - картування мозку до операції
банер

Вимоги до кандидатів

Всі заявники повинні надати наступні документи:

 • Резюме / CV
 • Мотиваційний лист (500-1000 слів)
 • Скани дипломів і академічних транскриптов
 • Два рекомендаційних листи (принаймні, один з кого-то знайомі з вашої академічної роботою)
 • Інтернет або паперові копії ваших науково-дослідних робіт, в тому числі дипломних проектів
 • Сканування англійських результатів іспиту знання (IELTS чи TOEFL)

Носії англійської мови та студентів, які закінчили всю ступінь виключно на англійській мові не потрібно представити документи, що підтверджують їх англійською мовою. Усі інші претенденти повинні представити результати випробувань не більше двох років.

Програма передбачає значні суми курсових робіт англійською мовою. Всі кандидати повинні пройти тест з англійської мови в HSE або забезпечити знання англійської мови Сертифікат.

Наші мінімальні вимоги:

 • IELTS Сумарна оцінка 6 або вище
 • TOEFL IBT (Internet Based) Сумарна оцінка 80 або вище
 • TOEFL PBT (Paper Based) Сумарна оцінка 500 або вище
Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Consistently ranked as one of Russia’s top three universities, the National Research University Higher School of Economics (HSE University) sets itself apart by its internationally-minded, research-dr ... Детальніше

Consistently ranked as one of Russia’s top three universities, the National Research University Higher School of Economics (HSE University) sets itself apart by its internationally-minded, research-driven approach to higher education. Based in the vibrant centre of Moscow, with campuses in St. Petersburg, Nizhny Novgorod and Perm, HSE offers outstanding academics at all levels and includes more than 40 English-taught Master’s programmes and 8 English-taught Bachelor's degree programmes. Згорнути
Москва , Нижній Новгород , Санкт-Петербург + 2 Більше Менше