MSC бухгалтерського обліку і фінансів

Загальні відомості

Опис програми

Магістратура бухгалтерського обліку і фінансів

Побудований на Принципами Об'єднаних Націй в області відповідального управління, концепція «відповідального управління» є тема, яка проходить по всій програмі. Вона включає в себе питання створення цінностей, етики, екологічної стійкості, корпоративної соціальної відповідальності, співробітник благополуччя і глобального впливу в загальному контексті бухгалтерського обліку і фінансів освіти.

Програма спрямована на створення фірми заземлення в галузі знань, навичок і розуміння, необхідних для бухгалтерського обліку і фінансів на стратегічному та управління рівнем і досліджує поточні та нові теорії, методи і практики в цих областях. Студентам пропонується взаємодіяти з наукової літератури, тематичні дослідження і один з одним, відображаючи на своїх власних управлінських і бізнес-досвіду.

Модулі

  • Принципи відповідального управління
  • Корпоративні фінанси
  • Фінансовий аналіз і оцінка
  • Фінансова стратегія і CorporateGovernance
  • Сучасні проблеми в області бухгалтерського обліку і фінансів
  • Інвестиції і Поведінкові фінанси
  • Методи досліджень в бізнесі

Навчання та викладання

Модулі характеризуються інноваційної, особистісно-орієнтованого навчання та навчання, який розвиває інтелектуальні студентів навичок аналізу, синтезу і критичних evaluation.This досягається за рахунок наших установок малого розміру класу, які дозволяють студентам отримати вигоду з їх поточного та / або попереднього досвіду на індивідуальна інтеграція basis.The теорії і практики має важливе значення і це досягається за рахунок інноваційної суміші моделювання і тематичних досліджень. Наприклад, програмне забезпечення для моделювання дозволяє студентам випробувати динамічною і складній обстановці торгівлі на фондовому ринку.

Кар'єра

Програма спрямована на підготовку студентів для широкого кола кар'єри в області бухгалтерського обліку та фінансів в приватному і державному секторах, наприклад, бухгалтерського обліку та фінансів керівників, фінансових консультантів і проектувальників, менеджерів фондів, інвестиційних аналітиків і фондових брокерів.

вимоги до вступників

Як правило, перший або другий клас диплом з відзнакою в галузі бухгалтерського обліку або пов'язаної з бізнесом дисципліни. Студенти, які досягли повного членства в професійній організації бухгалтерів (наприклад, ACCA, CIMA, CIPFA, ICAEW, ICAS) або міжнародний еквівалент може мати право на запис з передової репутацією.

Якщо англійська не є вашою рідною мовою: IELTS 6.5 (включаючи 6.5 в науковій літературі) або TOEFL бал 575 (паперових) або 232 (комп'ютерний) або еквівалент.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The University of Winchester was established in 1840, and it combines this heritage with innovative learning and teaching.

The University of Winchester was established in 1840, and it combines this heritage with innovative learning and teaching. Згорнути