MSC - аудит та організації управління

Загальні відомості

Опис програми

MSc - Аудит і управління організації

"Наша акція грунтується на таких основних принципах:

- Тісне партнерство з професійною світу

- Освіта поєднання академічної та професійної

- У auditde тривалі періоди навчання на місцях у сфері послуг внутрішнього аудиту

- Освітньої організації є частиною якості підходу у відповідності з міжнародними стандартами EQUIS AMBA і. "

Жак Віра, науковий керівник

Мета

Повністю орієнтовані заклопотаності наших «клієнтів» в тому, що студенти та фахівці з аудиту, це магістра:

- Спілкуватися на студентів знань, навичок і відносини, необхідні для їх майбутньої професії, і сприяє їх працевлаштуванню численні контакти, організованих при наших компаній-партнерів (внутрішнього аудиту та зовнішнього аудиту та консалтингових компаній)

- Забезпечує професіоналам Аудит через періоди на підприємствах і в будь-яких наступних наймає кваліфікованих молодших аудиторів, здатних виконувати без занадто довгого періоду адаптації аудиторських завдань в їх структурі.

Інституційного партнерства

З їх створення, навчання внутрішніх організацій ревізійних розроблені та реалізовані в рамках тісної співпраці між IAE Aix та Французький інститут аудиту і внутрішнього контролю (IFACI). Вони акредитовані "Інститут внутрішніх аудиторів" (IIA), професійний глобальної організації внутрішнього аудиту.

Організація досліджень

Перший рік:

Перший рік магістра забезпечує загальну освіту в галузі управління організаціями. Воно є загальним для всіх студентів, незалежно від їх спеціалізації протягом другого року. Тим не менш, у них є можливість, разом з загального базового навчального плану, щоб відкрити для себе різні страви, пропоновані в другий рік за допомогою конкретних навчальних модулів, які мають право "Фокус - Вакансії в Аудит". Саме під час другого року, що студенти будуть обговорюватися аудиту та управління організації.

Другий рік:

- Студент проводить перші чотири місяці навчання (з вересня по грудень) на IAE Aix повинні придбати базові знання (методологія, методи та інструменти, ...), необхідні для здійснення професії Аудитор.

- Наступні три місяці (з січня по березень) присвячена реалізації перевірок в Службу внутрішнього аудиту Великого державного або приватного підприємства. Студент бере участь у цих місіях, як молодшого аудитора, його робота під наглядом керівника Місії.

- Тоді, і протягом двох місяців (квітень-травень), повернення в ІАЕ Екс зосереджена на придбанні більш специфічні навички (сектор аудитів, тематичні перевірки, професійний досвід одкровення, підготовка до ЦРУ "Сертифікований Внутрішній аудитор "...).

- В останній частині року присвячена, як і під час першого проходу в компанії, впровадження нових аудиторських завдань в рамках тієї ж служби внутрішнього аудиту під контролем керівника місії.

Штат компанії:

Програма об'єднує в середньому 30-35 студентів, які працюють повний робочий день вченням, навчання і підготовки остаточного дисертації, з вересня по вересень наступного року (принаймні). Протягом двох періодів досвіду роботи, студенти в основному базуються в районі Парижа.

Прийом і ставки

Вступ до 1-й курс магістратури

  • Ліцензіати
  • або рівень Бак + 3 (180 ECTS)
  • або еквівалент (іноземних диплом VAE)

Прямий введення в другий рік магістра

  • Випускники магістратури
  • або рівень Бак + 4 або більше (240 або більше ECTS)
  • або еквівалент (іноземних диплом VAE)
  • значне професійний досвід, залишається за кордоном і дуже добре знання французької та англійської мови.

Підбір на додатки (тести TAGE маг або GMAT, TOEFL, TOEIC або IELTS, професійний проект, попередні дослідження, стажування або посади, займані), та інтерв'ю з журі.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

IAE Aix Graduate School of Management, part of Aix Marseille University, is located in the South of France, within France’s second largest metropolitan area after Paris. Founded in 1955, the IAE Aix w ... Детальніше

IAE Aix Graduate School of Management, part of Aix Marseille University, is located in the South of France, within France’s second largest metropolitan area after Paris. Founded in 1955, the IAE Aix was the first Graduate School of Management in the French public university system. Згорнути