MS в галузі управління інформаційними технологіями

Загальні відомості

Опис програми

MS в галузі управління інформаційними технологіями

Забезпечення цінності бізнесу через ІТ

Один рік магістерської програми Макінтіра з управління інформаційними технологіями (MS in MIT) є лідером у розробці підкованих технологічних менеджерів та стратегічних керівників бізнес-рішень. Зрозумівши, як сучасні та нові технології можуть бути найкраще застосовані для того, щоб зробити свої організації більш прибутковими, продуктивними та конкурентоспроможними, випускники McIntire мають хороші можливості для вирішення завдань управління в XXI столітті.

Програма пропонує інноваційну навчальну програму, яка використовує реальний підхід до вирішення проблем і видатний факультет, присвячений викладанню та приведенню корпоративної перспективи в клас. Маючи виконавчий формат, програма дозволяє працювати професіоналів з широкого кола галузей і функціональних областей знань, щоб залишатися на роботі під час завершення їх ступеня.

Академіки

Розвивайте лідерство та створюйте цінність за допомогою інноваційного управління ІТ

Магістр МакІнтеру в управлінні ІТ-програмою забезпечує всебічне розуміння передових технологій, бізнес-навичок і поведінкових навичок, які ви повинні будете керувати та керувати в рамках складного бізнес-середовища з підтримкою ІТ. Завдяки реальним викликам, різноманітним поглядам і найкращим практикам у галузі, ви будете спиратися на свій досвід і набуватиме впевненості у своїх лідерських здібностях і здібностях до прийняття рішень.

Як ви можете скористатися MS в управлінні програмою ІТ

 • Збільште вартість вашого портфеля. Наша інноваційна навчальна програма допоможе вам отримати нові інструменти та перспективи для досягнення більшої вартості бізнесу за допомогою ефективного управління інформаційними технологіями.
 • Розширте мережу. Наш винятково талановитий студент з широкого спектра галузей та функціональних областей знань приносить в середньому 13 років досвіду роботи, включаючи значні управлінські або технічні обов'язки щодо ІТ-проекту, продуктової лінійки або програми.
 • Розгорніть свою перспективу. Наші викладачі присвячені викладанню. Вони кинуть виклик вашим припущенням і принесуть корпоративну перспективу в класі за допомогою доповідачів, тематичних досліджень і досвіду на основі проектів.
 • Підтримуйте баланс між роботою та життям. Наш виконавчий формат дозволяє працювати фахівцям, щоб залишитися на роботі і завершити ступінь протягом одного року, відвідуючи заняття на один уїк-енд місяці в Шарлоттсвіллі або кожну іншу суботу в районі метро Метро.

Прийом

Школа комерції МакІнтер UVA прагне визнати клас добре оточених людей, які приносять до програми виняткові інтелектуальні можливості, різноманітний професійний досвід і пристрасть до навчання протягом усього життя.

Критерії прийому

Допущені студенти є академічно конкурентними; успішно займали посади професійної відповідальності, пов'язані з управлінням ІТ; і продемонструвати такі якості характеру, як мотивація, зрілість, завзятість, цілісність, здатність працювати з іншими, самозабезпеченість і лідерство. Такі фактори, як різноманітність перспективних та функціональних знань поза ІТ, також можуть бути розглянуті.

Мінімальні вимоги

Щоб бути прийнятим для участі в MS в програмі MIT, заявники повинні мати можливість продемонструвати, що вони задовольняють наступним мінімальним вимогам:

 • Майте ступінь бакалавра з регіонально акредитованого коледжу або університету. MS в програмі MIT приймає студентів з широким спектром спеціальностей студентів.
 • Мати мінімум два роки професійного досвіду (після отримання диплома бакалавра), який включає значні управлінські або технічні відносини з ІТ.
 • Продемонструйте сильні усні та письмові знання англійської мови. Можливо, що необов'язкові носії англійської мови повинні подати офіційні оцінки TOEFL або IELTS. Будь ласка, відвідайте https://www.commerce.virginia.edu/ms-mit/international для детальних вимог.

Інформація GMAT, GRE та EA

Стандартизовані тестові бали не потрібні для вступу до MS в програмі MIT. Кандидати можуть добровільно подати свої випускні випробування на вступ до управління (GMAT), випускник екзаменаційних записів (GRE), або оцінку виконавчої оцінки (EA), щоб допомогти комітету з прийому студентів краще зрозуміти вашу академічну готовність до програми. Приймальна комісія залишає за собою право попросити заявника подати офіційну, стандартизовану оцінку тесту, якщо вони вважають, що для прийняття рішення про прийом необхідна додаткова точка академічних даних.

Терміни

Прийом до MS в програмі MIT є конкурентоспроможним, і простір у класі обмежений. Тільки заповнені заявки будуть розглянуті для прийому, і вам буде доречно подати заявку якомога раніше.

Ми допускаємо тільки один клас на рік, з розділами в Північній Вірджинії і Шарлоттсвіллі. Заняття для обох секцій починаються на початку вересня.

Поточні допуски продовжуватимуться до тих пір, поки залишиться вільний простір, з такими термінами:

 • 15 червня
 • 1 липня
 • 15 липня
 • 1 серпня

Скористайтеся скоро!

 • Переконайтеся, що ваше місце в певному розділі (Північна Вірджинія або Шарлоттсвілл)
 • Ввійдіть до списку для нашого навчального курсу в Аргентині.
 • Слід враховувати наші відомчі стипендії на основі потреб.

Потрібно кілька додаткових днів біля кінцевого терміну? Попросіть розширення! Зверніться до msmit@virginia.edu або зателефонуйте за номером 1 434-982-6920

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The McIntire School of Commerce is regarded as one of the nation's finest business schools, offering world-class programs at the undergraduate, graduate, and certificate levels. McIntire’s undergradua ... Детальніше

The McIntire School of Commerce is regarded as one of the nation's finest business schools, offering world-class programs at the undergraduate, graduate, and certificate levels. McIntire’s undergraduate program offers students a Bachelor of Science in Commerce degree; students may choose to concentrate in Finance, Accounting, Marketing, Management, or Information Technology. Згорнути
Шарлоттсвілль , Барселона + 1 Більше Менше