MS в галузі бухгалтерського обліку

Загальні відомості

Опис програми

Магістр наук у галузі бухгалтерії забезпечує концептуальне розуміння і технічну компетентність для кар'єри у професійному обліку. Багато можливостей для зайнятості включають бухгалтерського обліку в державному, промисловому обліку та управління. Програма включає в себе як теоретичні основи бухгалтерського обліку та управління бізнесом, а також технічні навички. Особлива увага приділяється розвитку професійного відношення і потенціалу для вирішення питань, облікової політики та етики.

Навчальна програма розрахована на студентів зі ступенем бакалавра в області ділового адміністрування зі спеціалізацією в області бухгалтерського обліку. Студенти зі ступенем бакалавра в області, крім ділового адміністрування можуть виконати цю вимогу, заповнивши блок Бізнес Фонд в рамках МВА разом з бакалавріату Тема концентрації обліку.

Навчальної програми потребує 30 одиниць за ступінь бакалавра, яка повинна бути завершена з мінімальними середній бал 3,00. Навчальний план має включати не менше 15 одиниць в аспірантурі (500) рівні.

Студенти за погодженням з їх обліку радник вибере 9 вибору. Студенти мають можливість приймати курсів поза програмою обліку для задоволення цієї вимоги.


Обов'язкові курси

- Семінар в теорії бухгалтерського обліку
- Семінар У аудиту або
- Семінар в управлінського обліку

Чотири радника Затверджена обліку факультативи

- Семінар з бухгалтерського обліку проблеми
- Семінар в Ревізійну
- Семінар у професійній комунікації обліку
- Семінар з систем обліку інформації
- Семінар з податкового планування
- Семінар в міжнародні розрахунки
- Семінар в управлінського обліку
- Семінар в податковій випромінювання корпорацій і акціонерів
- Семінар в Оподаткування операцій з нерухомістю
- Семінар в оподаткуванні міжнародних ділових операцій
- Семінар в нерухомості, подарунків, податки на спадщину та майно планування
- Семінар в оподаткуванні державної влади і місцевого
- Семінар в оподаткуванні компенсації працівникам
- Семінар в оподаткуванні партнерства

Три радника Затверджена факультативи
Курси обрані після консультацій з обліку радником.

Термінал оцінки
Проект

Останнє оновлення May 2011

Про навчальний заклад

Розташований в одному з найжвавіших ділових кіл у США, Коледж бізнесу та економіки в Університеті штату Каліфорнія, Фуллертон є акредитованим, загальноосвітньої школи бізнесу. Вона пропонує повний сп ... Детальніше

Розташований в одному з найжвавіших ділових кіл у США, Коледж бізнесу та економіки в Університеті штату Каліфорнія, Фуллертон є акредитованим, загальноосвітньої школи бізнесу. Вона пропонує повний спектр недорогих і доступних бізнес навчальних курсів, викладачів, які інтегрувати класи освіти з кращого ділової практики, технології, нагородами дослідження, функціональні програми, але реальний світовий досвід. В Університеті штату Каліфорнія, Фуллертон, студенти насолоджуються захоплюючим і корисним освітнього досвіду в невеликих атмосферу школи в найбільших бізнес-шкіл в штаті Каліфорнія. Бачення Ми будемо вибору бізнесу Південної Каліфорнії та уряду для випускників вузів, бізнес-рішення, і професійного розвитку. Місія Ми створюємо і застосовувати знання, яке перетворює Студент живе, розвивається бізнес-лідерів, які формують економіку регіону, а також досягнення інтелектуального капіталу нашої різноманітному регіоні. Згорнути