MS в аналізі та візуалізації даних

Загальні відомості

Опис програми


Сучасні підприємства потребують висококваліфікованих фахівців для просіяння та інтерпретації масових даних, щоб інформувати стратегію та допомагати у прийнятті рішень. Розроблена для високо мотивованих людей, зацікавлених у формуванні їх кількісних, дизайнерських та ділових навичок, магістерська програма "Катська школа" в галузі аналізу та візуалізації даних зосереджується на управлінні, моделюванні, інтерпретації та звітності, а також розробці алгоритмів та науці в галузі даних.

Ви можете закінчити свій ступінь в протягом одного року на повний робочий день або у власний темп неповний робочий день - або на кампусі, або в Інтернеті. За допомогою курсових робіт на основі проектів ви отримаєте досвід і розуміння, щоб ефективно інтерпретувати та використовувати дані. Ви створите вражаючий портфель проектів, які продемонструють еквівалент п'ятирічного досвіду роботи за короткий термін, необхідний для отримання ступеня.

Вивчіть науку за навичками: створюйте інтелектуальні та описові моделі та виявляйте надійні, повторювані шаблони, приховані в даних.

Стати експертом з аналізу даних

Дізнайтеся, як робити досвідчені практики, вчені даних та дослідники.

Майстер фундаментальних та нових даних аналітики та візуалізації принципів, практики та методів.

Розробляти все більш складні проекти даних та створювати моделі для вивчення сучасних тем, таких як фінанси, споживання енергії, покупки в Інтернеті, поведінка споживачів, шахрайство чи навіть хвороби та епідемії.

Застосовуйте основи практичної статистики, інженерії, математики та інформатики для корпоративних та відкритих наборів даних.

Зв'яжіться з великою мережею випускників і роботодавців, а також провідними спеціалістами з інформаційних технологій в Нью-Йорку.

Отримайте ступінь магістра з університету Top 100, розташованого в центрі Нью-Йорка.

Рекомендовані курси

Розроблений професіоналами галузі та спеціалістами у галузі інтелектуальної власності в навчальній програмі "Аналіз даних та візуалізація", основна увага приділяється практичним застосуванням, а не теоріям. Наша курсова робота включає корпоративні проекти, які дозволять вам вирішити імітації та реальні бізнес-проблеми, вивчити кращі практики та отримати освіту за останніми аналітичними інструментами.

 • Візуальне оповідання

Аналітики повинні подавати свої дані у ефективних та примусових візуалізаціях. Цей курс поєднує в собі найкращі евристики для презентації даних з практичним досвідом створення графіків електронних таблиць та візуалізації даних з різних вихідних даних. Студенти навчаться об'єднувати текст та візуалізацію, щоб створювати історії, які сприяють більш глибокому взаємодії з аналізом даних та висновками.

 • Дизайн продукту даних

Успішні підприємці та консультанти створюють цінність. Аналітики даних, які можуть працювати поруч та діяти як цінні архітектори, створюють більше організаційної цінності, швидше. Сьогодні це означає використання даних, аналізу та експериментів, щоб краще зрозуміти цілі та переваги клієнтів. У цьому курсі студенти вивчають аналітичні рамки для використання даних на службі розуміння споживача, розвитку клієнтів, уточнення пропозицій та розробки продуктів.

Хто повинен подати заявку?

Магістерська програма "Катська школа" з аналізу та візуалізації даних ідеально підходить для амбітних людей, які хочуть зміцнити свої навички в галузі інформатики, інформатики, математики та дизайну, щоб використовувати дані та стимулювати зростання бізнесу.

Всі наші студенти повинні продемонструвати пристрасть до роботи з даними. Хоча більшість наших студентів матимуть певний досвід роботи, пов'язаного з даними, студенти, які не мають досвіду роботи, але мають сильні кількісні та / або проектно-орієнтовані академічні навички, можуть застосовуватися.

Близько 33% студентів кац відвідують за межами США.

Кар'єра

Випускники програми будуть готові до кар'єри як:

 • Аналітики

 • Дані вчених

 • Менеджери продуктів

 • Стартове засновники,

 • і більше.

Навчальний план

Під час проходження 30-кредитної MS у школі Katz в програмі "Аналіз та візуалізація даних", ви будете розробляти портфель проектів, які готові до роботи, і поглиблюватимете ваше розуміння основних принципів, моделей та практики інформатики та візуалізації. МС може бути завершена так швидко, як 12 місяців, або неповний робочий день, у темпі, який має сенс для вас. Щоб отримати ступінь, ви повинні заповнити 21 кредит необхідних фундаментальних курсів, включаючи проект капітального будівництва, а також дев'ять факультативних курсів, які можуть включати стажування.

Основні вимоги (21 кредит)

Курс

Кредити

Програмування аналітики

3

Обчислювальна математика та статистика

3

Управління проектами для науки

3

Моделювання та аналіз таблиць

3

Управління структурованими даними

3

Візуальне оформлення та оповідання

3

Капстоун

3

Факультативи (оберіть 9 кредитів)

Курс

Кредити

Організації, керовані даними

3

Дизайн продукту даних

3

Дані науки

3

Інформаційні архітектури

3

Талант Аналітика

3

Незалежне вивчення

1-3

Стажування

1-3

Спеціальні теми

1-3

Директор програми

Енді Кетлін (Andy Catlin) - директор, MS в галузі аналізу та візуалізації даних

Енді Кетлін є підприємцем в галузі аналізу даних та інформатики, який заснував кілька успішних стартапів, включаючи Citigate Hudson (користувацький додатковий аналітичний агент, який зараз відомий як twentysix Нью-Йорк), Metrics Reporting (компанія, яка надає дані роботодавцям про роботу) , і Mad Dog Data Science (постачальник процесорно-орієнтованих даних для компаній). Він керував командами, які склали аналітичні програми для Національної футбольної ліги та декількох команд НФЛ, а також міжнародних банків, таких як Дональдсон, Луфкін

Прийом

Успішні кандидати повинні продемонструвати потенціал для досягнення успіху в цьому вимогливому полі та відповідати таким критеріям:

 • Ступінь бакалавра з акредитованого коледжу чи університету

 • Завершення щонайменше одного курсу обчислення, один курс статистики та один курс програмування, кожен із ступенем B або краще.

Щоб подати заявку на МС в Analytics та візуалізації даних, необхідно надіслати заявку в Інтернеті разом з:

 • Поточний реліз, який демонструє сильний інтерес до роботи з даними,

 • Офіційні студенські виписка,

 • Особиста заява, що описує Ваші цілі для проведення МС в Analytics та візуалізації даних;

 • Два рекомендаційні листи

 • Оцінка TOEFL (якщо ваш ступінь бакалавра був закінчений в закладі, де курси не вчили англійською мовою)

 • Іспит на виклик

Всі заявники MS з аналізу та візуалізації даних повинні заповнити онлайн-іспит, який допоможе нам оцінити вашу готовність до програми. Ми надсилаємо вам цей іспит під час процесу подання заявки.

Містні майстерні

Якщо вам не вистачає необхідних курсів або вам доведеться вивчити певні предмети, перш ніж почати, ви можете бути умовно прийняті. Повний прийом залежить від успішного завершення одного або декількох наступних тритижневих онлайнових семінарів:

 • Основні відомості про електронну таблицю

 • Основи програмування

 • Основи бази даних

 • Аналіз даних математики

Семінари для мостів безкоштовні для студентів, які були прийняті в програму "Аналіз та візуалізація даних" або іншу програму випускних робіт у школі "Катц".

Останнє оновлення Лис 2018

Про навчальний заклад

The Katz School at Yeshiva University gives students the opportunity to further their intellectual and professional pursuits and become a part of one of U.S. News and World Report’s top 80 universitie ... Детальніше

The Katz School at Yeshiva University gives students the opportunity to further their intellectual and professional pursuits and become a part of one of U.S. News and World Report’s top 80 universities in the United States. Згорнути