MPhil в галузі екологічних наук

Загальні відомості

Опис програми

Нормальна Тривалість: 2 роки (повний робочий день)

Науковий підрозділ було створено у 2015 році в рамках Основного навчального плану та Управління загальної освіти з метою розробки та викладання курсів з природничих наук, призначених для студентів, які не є науками в Лінгнані, для виконання вимог Основного навчального плану «Наука, Технологія та Суспільство». Він спрямований на підвищення розуміння та усвідомлення студентами науки за допомогою курсів, офіційних та неофіційних публічних лекцій та взаємодії з кампусом та місцевою громадою.

Навчальна мета підрозділу - розробити курси, які знайомить студентів Лінгнана із захопленням природничими науками та нададуть їм навички, необхідні для вирішення складних наукових питань, які стоять перед ними у майбутньому.

Науковий підрозділ має п’ять членів, чиї наукові та викладацькі інтереси охоплюють основні напрямки екологічних наук, включаючи екологію, еволюцію, геологію, географію, містобудування та екологічну освіту.

Будучи університетом гуманітарних мистецтв, університет Lingnan University має на меті забезпечити унікальний досвід післядипломної науки з питань навколишнього середовища, поєднуючи експертизу наукового підрозділу з трьома факультетами (мистецтво, соціальні науки та бізнес), а також партнерство з місцевими та міжнародними неурядовими організаціями.

Програма MPhil в галузі екологічних наук - перша наукова програма, що пропонується Науковою одиницею в Lingnan University . Це дворічна програма денної аспірантури, і зараз вона запрошує заявку на отримання першої когорти, починаючи з навчального року 2020-21. Ця програма забезпечить студентам сильний теоретичний досвід в галузі екологічних наук, а також надасть різноманітність практичного досвіду, необхідного для досягнення успіху в цій галузі.

Області досліджень

Основні напрямки досліджень:

 1. Еволюція, екологія та збереження
  • Філогенетика та популяційна генетика
  • Прісноводна та наземна екологія
  • Опитування торгівлі дикою природою в Азії
  • Розробка нових технологій для сприяння виконанню торгівлі дикими тваринами
 2. Міський клімат, забруднення повітря та здоров'я навколишнього середовища
  • 3D-ГІС та просторове моделювання
  • Оцінка екологічних та соціальних впливів (міський клімат та забруднення повітря)
  • Екологічна епідеміологія та технології охорони здоров'я
  • Екологічна свідомість та стійкість

Критерії та вимоги прийому

 • Прийом студента до університету ґрунтується на академічній придатності та потенціалі до програми. Не повинно бути дискримінації за ознакою статі, віку, раси, віросповідання, етнічного походження чи фізичної втрати працездатності чи інших ознак.
 • Кандидат на вступ у кандидатуру на здобуття ступеня MPhil повинен:
  • а) мати відповідну ступінь бакалавра з відзнакою першого або другого класу або за аналогічним стандартом, присвоєним вищим навчальним закладом, визнаним для цієї мети університетом; або
  • б) здобули еквівалентну кваліфікацію; або
  • в) надали задовільні докази академічних та професійних досягнень.
 • На додаток до вищезазначеного, абітурієнт, ступінь якого не є у вищому навчальному закладі в Гонконзі чи в англомовній країні, повинен отримати мінімальний бал 550 (тест на паперовій основі) або 79 (тест на базі Інтернету) в Тесті Англійська мова як іноземна (TOEFL), або бальна оцінка 6,5 або вище в Міжнародній системі тестування англійської мови (IELTS), або еквівалентний бал у визнаному тесті, або еквівалентна кваліфікація для підтвердження його / її володіння мовою, яка буде розглядатися в кожному конкретному випадку. Кандидати повинні виконати додаткові вимоги, якщо такі є, встановлені програмами, до яких вони подають заявку на вступ.
 • (Примітка. Для кваліфікації IELTS та TOEFL для прийому до прийому до 2020-21 років і далі університет приймає лише результати, які знаходяться протягом строку дії, а саме 2 роки, з моменту подання заявки на вступ до конкретної групи споживачів. )
 • У деяких програмах визначені додаткові вимоги щодо прийому. Кандидати повинні виконати додаткові вимоги, якщо такі є, встановлені програмами, до яких вони подають заявку на вступ.
 • Мова для написання дипломної роботи визначається під час вступу. Дисертація повинна бути написана англійською мовою, за винятком кандидатів на кафедрі китайської мови або тих, хто іншим чином затверджений для написання дисертацій китайською або іншою мовою. Заявник, який має намір написати свою дисертацію мовою, відмінною від англійської, повинен вказати таку у формі заяви для прийому на розгляд відповідного відділу. У ході процедури вступу до заявника не буде завдано шкоди через його / її вибір мови для написання дипломної роботи, за винятком того, що кафедра, яка приймає участь, повинна повністю врахувати її здатність контролювати та вивчати цю дисертацію запропонованою мовою.

Додаткові вимоги щодо прийому

 • До відповідних спеціальностей належать різноманітні спеціальності з екологічних наук. Студенти, які не відповідають цій вимозі, але виявляють потенціал інтегрувати ідеї в різних дисциплінах для просування екологічних наук.
 • Буде прийнято оцінювати рівень С або вище в Кембриджському тесті на володіння англійською мовою, або класу С або вище з англійської мови в Закордонному загальному сертифікаті про освіту (GCE)

Інформація для загальних запитів:

 • Контактна особа: пані Мей Чан
 • Електронна пошта: scienceunit@ln.edu.hk
 • Номер телефону: 2616-7412
 • Номер факсу: 2616-5340
 • Адреса: Кімната NAB116, 1 / F, Новий академічний блок, Lingnan University , Фу-Тей, Туен-Мун, Нові території, Гонконг
Останнє оновлення Гру 2019

Про навчальний заклад

Lingnan University is the liberal arts university in Hong Kong and we have the longest established tradition among the local institutions of higher education. Our history can be dated back to 1888, wh ... Детальніше

Lingnan University is the liberal arts university in Hong Kong and we have the longest established tradition among the local institutions of higher education. Our history can be dated back to 1888, when our forerunner, the Christian College in China, was founded in Guangzhou, and to 1967, when the institution, as Lingnan College, was re-established in Hong Kong. In 2015, Lingnan University was named as one of the “Top 10 Liberal Arts College in Asia” by Forbes. Згорнути