MPhil в бізнесі

Загальні відомості

Опис програми

MPhil в бізнесі

Нормальна Тривалість: 2 роки (повний робочий день)

Місце: Гонконг

Факультет бізнесу

Кафедра бухгалтерії
За актуальною сферою, відділ бухгалтерського обліку в Лінгнані за останні шість років займає 69 -те місце в усьому світі в галузі оподаткування за результатами всеосяжного опитування університету Brigham Young (www.byuaccounting.net) «Бухгалтерські рейтинги для університетів 2018 року» і є лідером у галузі оподаткування дослідження в Гонконгу. Кафедра опублікувала податкові дослідження в наукових журналах найвищого рівня, включаючи The Accounting Review; Журнал бухгалтерського обліку та економіки; і журнал Американської асоціації оподаткування. Департамент також займає високі позиції в аудиторських дослідженнях за даними цього ж дослідження і опублікував аудиторські дослідження у провідних журналах, таких як Журнал бухгалтерського обліку та економіки; Сучасні дослідження бухгалтерського обліку; Огляд бухгалтерських досліджень; Бухгалтерський облік, організація та суспільство; Аудит: журнал практики та теорії; і Журнал міжнародних бухгалтерських досліджень. На факультеті бухгалтерського обліку також є інтерес до корпоративного розкриття інформації, передачі інформації по ланцюгах поставок та бізнес-зв’язків, корпоративного управління та досліджень етики. Наше дослідження сприяє теорії та практиці бухгалтерського обліку, яка пропонує вагомі уявлення про професію бухгалтерії в материку та Гонконгу.

Відділ обчислювальної техніки та рішень
Кафедра наук з обчислювальної техніки та рішень - одна з п’яти кафедр факультету бізнесу, що спеціалізується на викладанні та наукових дослідженнях в галузі наукових даних (DS), управління інформаційними системами (ISM) та управління операціями (OM). У ній є невелика група викладачів, які є одними з найактивніших дослідників Гонконгу у своїх спеціалізованих науково-дослідних областях (http://cptra.ln.edu.hk/) і які добре визнані колегами з конкурентними грантовими дослідженнями та публікації у журналах високої якості (наприклад, « Науки про управління», « Операційні дослідження», « Виробництво та управління операціями», « Журнал інформаційних систем управління», « Європейський журнал оперативних досліджень», « Операції IEEE з аналізу візерунків та машинного інтелекту», «Операції IEEE з еволюційних обчислень», «Нейрові мережі», IEEE Операції на паралельних та розподілених системах, експертних системах із додатками, системами підтримки прийняття рішень та інформацією та управлінням).

Кафедра пропонує програму MPhil та PhD в бізнесі з особливим акцентом на DS, ISM та OM. Ми вітаємо мотиваційних заявників та повною мірою прагнемо запропонувати найкращі можливості навчально-дослідницького середовища для наших студентів та аспірантів. Кваліфікованим абітурієнтам рекомендується також розглянути Гонконзьку програму стипендіальної стипендії (HKPFS), високо конкурентну та престижну програму, засновану Радою дослідницьких грантів (РГК) Гонконгу.

Департамент фінансів та страхування
Кафедра фінансів та страхування має семи викладачів, які займаються науковими дослідженнями. Наші дослідницькі інтереси широкі і використовують теоретичний, емпіричний та прикладний підходи. Нещодавно факультет закінчив дослідження кредитних рейтингів, мінливості цінних паперів та деривативів, рішень банківського кредитування, корпоративних фінансів та теоретичних моделей страхування та управління ризиками. Результати цих досліджень були опубліковані в престижних міжнародних журналах.

Студенти-дослідники тісно співпрацюють зі своїми керівниками. Крім своїх тез, студенти мають можливість працювати з факультетами на інші дослідницькі проекти. Студенти виконують курсові роботи у Лінгнані та інших місцевих університетах. Однією з характеристик нашого підходу є те, що студенти починають працювати над дослідницькими проектами з першого терміну.

Кафедра менеджменту
Департамент менеджменту компанії Lingnan розробив сильні дослідження в таких основних галузях, як управління конфліктами, організаційні дослідження, ділова етика, крос-культурне управління та китайські бізнес-дослідження, а також досліджує нові питання дослідження. Наші дослідження підтримують місію ліберальних мистецтв Lingnan University з розробки та застосування знань для державної служби. Ми прагнемо мотивованих, здатних студентів, які прагнуть розвивати свою дослідницьку компетентність через нашу аспірантуру.

Кафедра маркетингу та міжнародного бізнесу
Наш факультет отримав ступінь доктора в Австралії, Канаді, Гонконгу та США. Протягом багатьох років випускники нашої програми були вигідно працевлаштовані в організаціях у Гонконзі, материку та за кордоном. Деякі продовжують проводити передові дослідження в інших престижних університетах, включаючи штат Джорджія, університет Макгілл, університет Рутгерс, Йоркський університет, Університет Коннектикута, Університет Іллінойсу в Урбана-Шампань та Університет Альберти. Наші випускники представили свої результати досліджень у міжнародних академічні конференції, такі як Академія міжнародної бізнес-конференції та маркетингова наукова конференція. Деякі з них виграли такі нагороди, як "Найкращий документ для аспірантів" або "Найкращий документ для конференції" на міжнародних конференціях.

Заява на вступ

Вступники, які зацікавлені в бажанні вступити до програми MPhil, повинні звернутися безпосередньо до університету. Успішним абітурієнтам, як правило, надається аспірантура з щомісячною стипендією 17 140 доларів США * (1 долар США = HK 8,8).

(* ставка на 2019-20 роки, підлягає щорічному перегляду)

Період застосування

Університет запрошує заявки з 1 листопада 2019 року по 24 січня 2020 року . Пізні заявки розглядаються індивідуально, залежно від наявності місць.

Загальні вимоги до прийому

  1. Кандидат на вступ у кандидатуру на здобуття ступеня MPhil повинен:
    а. мати відповідну ступінь бакалавра з відзнакою першого або другого класу або за аналогічним стандартом, присвоєним вищим навчальним закладом, визнаним для цієї мети університетом; або
    б. здобули еквівалентну кваліфікацію; або
    c. надали задовільні докази академічних та професійних досягнень.
  2. На додаток до вищезазначеного, абітурієнт, ступінь якого не є у вищому навчальному закладі в Гонконзі чи в англомовній країні, повинен отримати мінімальний бал 550 (тест на паперовій основі) або 79 (тест на базі Інтернету) в Тесті Англійська мова як іноземна (TOEFL), або бальна оцінка 6,5 або вище в Міжнародній системі тестування англійської мови (IELTS), або еквівалентний бал у визнаному тесті, або еквівалентна кваліфікація для підтвердження його / її володіння мовою, яка буде розглядатися в кожному конкретному випадку. Кандидати повинні виконати додаткові вимоги, якщо такі є, встановлені програмами, до яких вони подають заявку на вступ.

    [Примітка. Для кваліфікації IELTS та TOEFL для вступу до 2020-21 рр. І далі університет приймає лише результати, які знаходяться в терміні дії, а саме. 2 роки, з моменту подання заявки на вступ до конкретної групи споживачів.]

Спеціальні вимоги до вступу в програму

Абітурієнт настійно рекомендується надати результати результатів тестування при вступі на випускний курс (GMAT) або іспитів з вищою освітою (GRE), отриманих протягом останніх трьох років. GMAT або GRE результати будуть використані разом з іншими доказами, наданими в заявці, для оцінки англійської мови та можливості застосування заявленої програми.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Lingnan University is the liberal arts university in Hong Kong and we have the longest established tradition among the local institutions of higher education. Our history can be dated back to 1888, wh ... Детальніше

Lingnan University is the liberal arts university in Hong Kong and we have the longest established tradition among the local institutions of higher education. Our history can be dated back to 1888, when our forerunner, the Christian College in China, was founded in Guangzhou, and to 1967, when the institution, as Lingnan College, was re-established in Hong Kong. In 2015, Lingnan University was named as one of the “Top 10 Liberal Arts College in Asia” by Forbes. Згорнути