MLitt в іспанських і латиноамериканських дослідженнях

Загальні відомості

Опис програми

MLitt в іспанських і латиноамериканських дослідженнях має на меті розробити і розширити знання студентів про іспаномовну літературу, культуру і історію через вивчення тексту і теоретичне відображення.

MLitt в іспанських та латиноамериканських дослідженнях є однорічною програмою, яку навчає кафедра іспанської мови в школі сучасних мов. Вона, в першу чергу, орієнтована на студентів, чия основна увага приділяється літературознавству з цікавістю історії та візуальної культури.

Основні моменти

 • Студенти проходять навчання з традиційних і нових методів дослідження і мають можливість розширити свої мовні портфелі.
 • Малі розміри класів не більше 20 студентів забезпечують дружню спільноту та дружнє середовище.

Формат навчання

Навчальна частина курсу складається з п'яти обов'язкових модулів, що включають літературну теорію, дослідницькі навички, іспанську та латиноамериканську літературу та культуру. Заняття проводяться через суміш лекцій, семінарів і двотижневих навчальних програм, з розмірами класів, починаючи від індивідуального індивідуального навчання до 20 студентів. Модулі оцінюються за допомогою курсових робіт; для цієї програми немає випускних іспитів.

Ви проведете літні місяці, зосередившись на дослідженні та написанні підсумкової дисертації не більше 15 000 слів.

Модулі

Модулі цієї програми мають різні методи доставки та оцінки.

Обов'язковий

 • Літературна і культурна теорія 1: досліджує ряд літературних і культурних теорій, за допомогою яких тексти всіх видів можуть бути осмислені, критиковані і проаналізовані.
 • Літературна і культурна теорія 2: продовжується з першої частини, вивчаючи широкий хронологічний і національний діапазон семенних мислителів і теорій.
 • Шаблони в іспаномовній літературі та кінематографі (40): запровадження високого рівня в області досліджень іспаномовної літератури та кіно.
 • Дослідження та професійні навички: знайомить студентів із широким спектром навичок, необхідних для просунутих дослідників та ключових для багатьох інших неакадемічних робочих місць.
 • Спеціалізовані дослідження в іспанських та / або латиноамериканських дослідженнях: надає студентам можливість використовувати досвід у департаменті іспанської мови для вивчення відповідної теми в певній глибині.

Дисертація

Дисертації студентів контролюватимуть члени викладацького складу, які надаватимуть консультації щодо узгодженої теми та забезпечуватимуть керівництво протягом всього процесу дослідження. Завершена дисертація не більше 15 000 слів повинна бути подана до дати, визначеної в серпні.

Якщо студенти вирішують не заповнювати вимоги до дисертації для MLitt, існують вихідні нагороди, які дозволять кваліфікованим кандидатам отримати диплом післядипломної освіти. Вибравши вихідну нагороду, ви закінчите свій ступінь в кінці другого семестру навчання і отримаєте PGDip замість MLitt.

Перелічені тут модулі є індикативними, і немає жодної гарантії, що вони будуть працювати на 2019 рік.

Кар'єра

Сучасні мовні аспіранти продовжують кар'єру в академічній сфері або в інших областях, наприклад, як культурні радники, перекладачі, громадські чи державні службовці.

Останні випускники отримали такі пости:

 • викладачів університетів у Великобританії та за кордоном
 • асистенти
 • посада аспіранта з підготовки кадрів у GCHQ
 • професійний перекладач
 • радник CBI
 • телевізійний субтитр

Центр кар'єри пропонує індивідуальні поради усім студентам, які навчаються в аспірантурі, і пропонує програму заходів для допомоги студентам у формуванні навичок працевлаштування.

Вимоги до вступу

 • Гарний 2.1 Диплом з відзнакою в іспанській мові або відповідній дисципліні з іспанською мовою на рівні С1 за європейськими рамками або еквівалентом.
 • Якщо ви вивчили свій перший ступінь за межами Великобританії, ознайомтеся з вимогами міжнародного в'їзду.
 • Володіння англійською мовою.

Перераховані кваліфікації свідчать про мінімальні вимоги до вступу. Деякі академічні школи будуть просити заявників досягти значно вищих балів, ніж мінімум. Отримання перелічених вимог про вступ не гарантує Вам місця, оскільки Університет враховує всі аспекти кожної заявки, включаючи, де це доречно, зразок письма, особисту заяву та підтверджуючі документи.

Застосування вимог

 • РЕЗЮМЕ,
 • особиста заява (необов'язково),
 • зразок навчальної письмової роботи (2000 слів),
 • два оригінальних підписаних академічних довідника
 • академічні стенограми та ступені сертифікатів
 • свідоцтво володіння англійською мовою (обов'язково, якщо англійська не є вашою першою мовою).

Фінансування

Нещодавні знижки

University of St Andrews пропонує 10% знижку на плату за навчання післядипломної освіти студентам, які мають право випускників або закінчили Сент-Ендрюс протягом останніх трьох навчальних років і починають аспірантуру в University of St Andrews .

Останнє оновлення Бер 2019

Про навчальний заклад

Founded in the fifteenth century, St Andrews is Scotland's first university and the third oldest in the English speaking world. St Andrews is a unique place to study and live. Nestled on the east coas ... Детальніше

Founded in the fifteenth century, St Andrews is Scotland's first university and the third oldest in the English speaking world. St Andrews is a unique place to study and live. Nestled on the east coast of Scotland, students may find themselves crossing golf-courses on their way to class, or jogging along the beach after dinner. Not only does the University have a world-class reputation, but it also offers a diverse range of social activities, including over 140 student societies and 50 sports clubs. Historic buildings are juxtaposed against the modern facilities, and the many student traditions truly make studying at St Andrews an unforgettable experience. Згорнути