MEd (провідне навчання

Загальні відомості

Опис програми

Наш магістр освіти (MEd) призначений для професіоналів з певним навчальним або навчальним досвідом. Вона зосереджена на складних питаннях та проблемах освіти в XXI столітті.

У Данді ми маємо широкий спектр досвіду та досвіду, включаючи міждисциплінарність (унікальна сила курсу), лідерство, дослідження, включення та міжнародна освіта. Ми особливо прагнемо встановити зв'язки між теорією та практикою.

Гнучкий курс

Коли ви навчаєтесь на MEd, ви будете займатися теорією вищої освіти та розвинути базу знань та навички дослідження, необхідні для розуміння та сприяння освіті 21-го століття.

Під час курсу ви будете критично відобразити вашу власну практику, а також поточні освітні питання та дебати.

Ви будете займатися проблемами та можливостями між професійної співпраці та отримати знання та навички, щоб керувати навчанням та викладанням у вашому освітньому середовищі.

Ключовою частиною цього курсу є дисертація на вашому рівні магістра. Ви будете нарощувати свої навички досліджень протягом першого семестру, щоб застосувати їх до освітніх питань. Вивчіть та вивчіть ці освітні питання, щоб розвинути нові способи мислення та розуміння.

Зверніть увагу, що цей курс не дасть вам кваліфікації вчителів.

Кар'єра

Займаючись курсом MEd, ви можете впливати на власну професійну навчальну поїздку та взяти під свій контроль свій власний CPD. В результаті цього ви зможете значно підвищити вашу перспективу для подальшого кар'єрного росту.

Цей курс дає випускникам можливість перейти на посаду вищого керівництва в навчальних закладах, а також бути в змозі поділитися своїм досвідом для покращення освіти на місцевому, національному та глобальному рівнях.

Вимоги щодо вступу

Ви повинні бути випускниками або мати можливість надати докази того, що ви можете працювати на аспірантурі. Ви також повинні мати досвід роботи в освітніх установ, однак вам не потрібно в даний час працювати в навчальному середовищі.

Англійська мова вимога

IELTS Загалом
Останнє оновлення Лис 2019

Про навчальний заклад

Our core mission at the University of Dundee is to transform lives, locally and globally, through the creation, sharing and application of knowledge.

Our core mission at the University of Dundee is to transform lives, locally and globally, through the creation, sharing and application of knowledge. Згорнути