MDes Transcultural Design / Le Studio Франція

Загальні відомості

Опис програми

Міжнародна аспірантура за два роки у Франції викладала англійську мову, 5 тем, магістерський ступінь магістра.123708_LeStudioFrancevisuel1.jpg

У сучасних умовах глобалізації розуміння інших культур та інших систем цінностей є головним надбанням кожного дизайнера. MDes Transcultural Design / le Studio France заохочує вивчення французької культури у прикладному, міждисциплінарному контексті.

Ця програма транскультурного дизайну пропонує величезну можливість студентам міжнародного дизайну відкрити та осмислити французьку культуру. Він дотримується іншого ритму, адаптованого до студентів, що інтегрують школу на рівні післядипломної освіти, щоб забезпечити добру інтеграцію та кращий підхід до методики, як її викладають у школі.

Студенти зможуть обирати роботу над проектами, пов’язаними з однією з цих 5 тем, що додаються до наших Дизайнерських лабораторій:

 • Дизайн їжі
 • Соціальний дизайн
 • Екологічний дизайн
 • Інформаційний дизайн
 • UX Design


Програма викладається англійською мовою.

Навчальний план

Унікальна дворічна програма

Студенти проводять свої магістерські дослідження в межах сфери своєї дизайнерської дисципліни та з духом інтеграції у французький контекст.

Студенти зможуть обирати роботу над проектами, пов’язаними з однією з цих 5 тем, що додаються до наших Дизайнерських лабораторій:

Соціальний дизайн

Як забезпечити творчі, інноваційні та стійкі рішення сучасних соціальних питань.

Дизайн їжі

Як вигодовувати більше 7 мільярдів людей стійким способом та просувати їжу, корисну для здоров'я та навколишнього середовища.

Екологічний дизайн

Як дизайн повинен мати справу з еволюцією нашого побудованого середовища та міських перетворень.

Інформаційний дизайн

Як сказати реальне і зробити правду відчутною за допомогою візуалізації даних.

UX Design

Взаємодія між людьми та машинами в цифровому світі, піднесення штучного інтелекту та якість користувальницького досвіду.123709_LeStudioFrancevisuel2.jpg

Вимоги до прийому

Академічні вимоги

Ця програма відкрита для всіх заявників, які:

 • мати ступінь бакалавра в галузі дизайну або еквівалента, або
 • закінчили принаймні три роки бакалаврського навчання з дизайну або еквівалента, що становить щонайменше 180 кредитів ECTS.

Ви можете подати заявку, перш ніж фактично отримувати диплом або закінчити ступінь бакалаврату. Однак прийом вступить в силу тільки після отримання ступеня або підтвердження кваліфікацій бакалаврату.

Абітурієнти, рівень яких ми оцінюємо недостатньо, може бути рекомендований протягом семестру або повного року в нашому Міжнародному класі перед вступом до магістерської програми.

Мовні вимоги

Англійська

Якщо ви не є носієм англійської мови, ми просимо надати підтвердження рівня володіння англійською мовою (мінімальний рівень 700 балів при тесті TOEIC або еквівалент для програм, що викладаються англійською мовою).

Французька мова

Хоча це не є обов'язковим для програм, що викладаються англійською мовою, певне володіння французькою мовою рекомендується для повсякденного життя у Франції та інтеграційних цілей.

Як застосовувати?

 • Як? Заявки можна робити лише в Інтернеті.
 • Коли? Заявки відкриються на нашому веб-сайті в листопаді 2019 року.
 • Скільки це коштує? Після заповнення ваших персональних даних вам потрібно буде сплатити безвідшкодову плату за вступ у розмірі 50 євро, щоб покрити адміністративні витрати під час прийому. Цей платіж можливий лише за допомогою кредитної картки або Paypal і повністю захищений.

Процес відбору

Процес відбору організований наступним чином:

 1. Онлайн-заявка та сплата плати за заявку.
 2. Надсилання всіх необхідних документів для заявки.
 3. Огляд файлів додатків.
 4. Якщо ваша заява буде прийнята і, якщо необхідно, буде організовано співбесіду віч-на-віч або скайп.

Оплата за навчання до 2020 року

 • Французькі студенти та студенти Європейського Союзу: 7 700 € на рік.
 • Студенти, які не є членами Європейського Союзу: 9 000 € на рік.

Стипендії: Ми рекомендуємо звернутися до посольства Франції у вашій країні, до місцевого агентства CampusFrance.

Отримайте візу для Франції

Вам потрібно буде отримати студентську візу для довгострокового перебування до прибуття до Франції. Запит на форму повинен бути поданий до посольства Франції або консульства вашої країни проживання не менше ніж за 3 місяці до від'їзду або до Кампус Франції вашого регіону.

Процедура OFII

Власники довгострокової візи, дійсні для їх перебування, повинні підтвердити її в режимі онлайн протягом 3 місяців після їх прибуття до Франції на веб-сайті OFII (веб-сайт доступний французькою, англійською та китайською мовами).

Студенти, які бажають продовжити термін перебування після дати, зазначеної у їхній візі, повинні подати заяву на проживання на префектуру Нант.

Перспективи роботи та подальша освіта

Міжнародні перспективи кар'єри

Ця програма навчає студентів, щоб вони стали глобальними гравцями, які вміють вільно спілкуватися англійською та, можливо, навіть місцевою, французькою мовою, розуміючи контекст іншої країни і, головне, наполегливо вміють розробляти для клієнтів та роботодавців інших культур. Це життєвий досвід, який змінить його учасників, часто відкриваючи несподівані, захоплюючі міжнародні кар’єрні можливості.

Диплом магістра в галузі дизайну

За всіма нашими магістерськими програмами це приведе вас до ступеня магістра дизайну, сертифіковане Міністерством вищої освіти та досліджень Франції та зареєстроване в Національному сертифікаційному журналі (National Certificate of Professional Certifications Professionnelles) (французький каталог професійної кваліфікації або RNCP) як рівень I Диплом магістра.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Partner of the Chamber of Commerce and Industry of Nantes, L’École de design Nantes Atlantique is a private institution for higher education dedicated to Design professions, in association with the Un ... Детальніше

Partner of the Chamber of Commerce and Industry of Nantes, L’École de design Nantes Atlantique is a private institution for higher education dedicated to Design professions, in association with the University of Nantes. Згорнути
Нант , Сан-Паулу , Шанхай , Пуне + 3 Більше Менше