Filter
Програми магістратури мистецтв
США Vermont Burlington Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

MA Burlington - MA програм MA Burlington, Burlington

Програми з назвою "магістр " традиційно складається з ліберальних предметів мистецтва, такі як філософія, історія, чи літератури. Майстри мистецтв в аспірантурі програм, які можуть бути прийняті після того, як отримав ступінь за програмою бакалаврату ступінь (бакалавр). Майстри мистецтв програми мають звання "Ma ", "магістр " або "MA ".

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

Burlington містить одну третину від загальної чисельності населення Вермонта. Це муніципальному районі з її економікою в основному спираючись на освіту і медичне обслуговування, що робить його ідеальним місцем для початківців випускників ступеня.

MA Burlington - Візьміть MA Burlington. Отримати всі програми MA і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

Детальніше Згорнути

знайдених результатів

Saint Michael's College

Ступінь магістра в TESOL (MATESOL) привернув студентів зі Сполучених Штатів і принаймні 60 інших країн. Це було частиною коледжу Святого Михайла, так як 1962.This 4 тижні ... [+]

The Ступінь магістра в галузі TESOL (MATESOL) залучив студентів з США і принаймні 60 інших країн. Він був частиною коледжу Святого Михайла з 1962 року. Наші випускники служать професорів і викладачів у галузі прикладної лінгвістики і TESOL в усьому світі. Програма пропонує теоретичну і методологічну підготовку інтегрованого з практичної курсову. Як правило, студенти закінчують повну програму протягом трьох або більше семестрів. ... [-]

США Burlington
September 2019
Денне навчання
Заочне навчання
3 - 5 семестри
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою