Filter
Програми магістратури мистецтв
США New York Schenectady Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

MA Schenectady - MA програм MA Schenectady, Schenectady

Програми з назвою "магістр " традиційно складається з ліберальних предметів мистецтва, такі як філософія, історія, чи літератури. Майстри мистецтв в аспірантурі програм, які можуть бути прийняті після того, як отримав ступінь за програмою бакалаврату ступінь (бакалавр). Майстри мистецтв програми мають звання "Ma ", "магістр " або "MA ".

США залишається найпопулярнішим місцем у світі для іноземних студентів. Університети в США домінують в світовому рейтингу, і країна також пропонує широкий спектр захоплюючих місцях дослідження. Державний університет систем частково субсидуються урядами штатів, і, можливо, багато кампуси поширився по всій державі, з сотнями тисяч студентів.

MA Schenectady - Візьміть MA Schenectady. Отримати всі програми MA і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

Детальніше Згорнути

знайдених результатів

Clarkson University Graduate School

Запустіть ступінь магістра Університету Кларксона з викладанням однорічної програми, яка розпочнеться в червні з нашої інтенсивної літньої програми, призначеної для навча ... [+]

Запустіть ступінь магістра Університету Кларксона з викладанням однорічної програми, яка розпочнеться в червні з нашої інтенсивної літньої програми, призначеної для навчання вчителів, що навчаються.

Цієї осені, почати наставництво alt = "навчальна стажування, випускник у травні, заробіть вчителем державної педагогічної освіти в штаті Нью-Йорк і будьте готові розпочати alt =" викладати повний робочий день всього за один рік.... [-]

США Schenectady
June 2019
Денне навчання
1 рік
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою