Filter
Програми магістратури мистецтв
США Oregon Portland Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

MA Portland - MA програм MA Portland, Portland

Ступінь MA - це магістерський ступінь, який присуджується студентам після успішного закінчення навчання на програмах в галузі мистецтва і гуманітарних наук за такими спеціальностями, як історія, комунікації, філософія, теологія або англійська мова. Програми на здобуття ступеня магістра наук, як правило, включають курсові роботи, проведення досліджень і здачу іспитів.

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

Портленд знаходиться в штаті Орегон, США. Якщо ви любите екологічні місця Портленд є одним з таких місто для вас. Завдяки добре організованою і спланованою транспортної мережі та землекористування це місто є одним з найбільш екологічних міст світу. Поряд з вищими навчальними закладами музеїв пропонує різноманітні освітні програми.

MA Portland - Візьміть MA Portland. Отримати всі програми MA і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

Детальніше Згорнути

знайдених результатів

Maitripa College

MA в програмі буддологіческіх є 44-кредитної випускник програми ступеня під керівництвом Yangsi Рінпоче. Ступінь магістра фокусується на поєднанні суворі академічні дослі ... [+]

MA в програмі буддологіческіх є 44-кредитної випускник програми ступеня під керівництвом Yangsi Рінпоче. Ступінь магістра фокусується на поєднанні суворі академічні дослідження з вимогами медитації і громадські роботи, щоб запропонувати чудове, інтегроване освіту в буддійських досліджень, і призначений для студентів, що бажають поглиблене і критичне розуміння буддійської думки в контексті як традиційних, так і академічних стипендія. Ступінь пари медитативний досвід шляху і навчання для інтеграції буддійських принципів на дійсну військову службу в партнерстві з основної філософської навчальним планом, розробленим на землю студента в буддійських принципів, логіки, філософські міркування і медитативних технік. Інтеграція науки, медитації та служби підкреслюється, з необхідної додаткової курсових робіт в методах дослідження, історії, і як мінімум двох доданків класичного тибетської мови. Всебічні іспити, або у виняткових випадках, теза, є вимога ступеня Capstone.... [-]

США Portland
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою