Filter
Програми магістратури мистецтв
США Michigan Grand Rapids Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

MA Grand Rapids - MA програм MA Grand Rapids, Grand Rapids

Ступінь магістра мистецтв або MA - це кваліфікаційний ступінь, який присвоюється випускникам відповідних освітніх програм в області мистецтв, гуманітарних, соціальних наук або інших аналогічних областях. Ці програми, як правило, тривають від одного до двох років.

США залишається найпопулярнішим місцем у світі для іноземних студентів. Університети в США домінують в світовому рейтингу, і країна також пропонує широкий спектр захоплюючих місцях дослідження. Державний університет систем частково субсидуються урядами штатів, і, можливо, багато кампуси поширився по всій державі, з сотнями тисяч студентів.

Додому до 38-й президент США Джеральд Форд, і 188 000 жителів, Гранд-Рапідс це місто, розташоване Західного Мічигану. Займає друге місце за величиною в штаті, в місті проходить кілька коледжів та університетів в межах своїх кордонів. Різні, Магістр і докторських програм у галузі технології та біології тут пропонуються й інші.

MA Grand Rapids - Візьміть MA Grand Rapids. Отримати всі програми MA і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

Детальніше Згорнути

знайдених результатів

Aquinas College

Майстер мистецтв у Клінічному центрі консультування з питань психічного здоров'я в Акінасі коледж був створений для задоволення зростаючого попиту для фахівців з психічно ... [+]

Чому Ви бажаєте вивчати клінічне психологічне консультування?

The Магістр мистецтв у сфері клінічного психологічного консультування Програма підвищення кваліфікації в Акваторійському коледжі була створена для задоволення зростаючого попиту для фахівців з психічного здоров'я. За даними бюро статистики праці, кількість нових робочих місць для ліцензованих професійних радників, як очікується, збільшиться на 39% порівняно з поточними цифрами до 2025 року.... [-]

США Grand Rapids
September 2019
Денне навчання
Заочне навчання
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою