Filter
Програми магістратури мистецтв
США Texas Garland Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

MA Garland - MA програм MA Garland, Garland

Магістрів, широко відомий як MA, є аспірантуру тривалістю не менше одного року, а іноді й двох років, їх навчають градусів зазвичай вимагає деякого фактичного дослідження. MA є найбільш загальна назва для ступеня магістра і часто використовується.

США залишається найпопулярнішим місцем у світі для іноземних студентів. Університети в США домінують в світовому рейтингу, і країна також пропонує широкий спектр захоплюючих місцях дослідження. Державний університет систем частково субсидуються урядами штатів, і, можливо, багато кампуси поширився по всій державі, з сотнями тисяч студентів.

Гарленд, штат Техас це місто, де проживає більше 200 000 жителів рейтингу серед першої сотні густонаселених міст в США, місто має значне число бібліотек, що обслуговують великих суспільних і приватних коледжів університету виявили тут, серед інших установ. Різні програми в бізнесі та управлінні пропонуються й інші.

MA Garland - Візьміть MA Garland. Отримати всі програми MA і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

Детальніше Згорнути

знайдених результатів

Amberton University

Програма дозволяє студенту вибрати тридцять (30) кредитних годин навчання в дисциплінах бізнес, спілкування, консультації, людської поведінки і психології. ... [+]

Магістр гуманітарних наук (MA) ступінь професійного розвитку забезпечує широку міждисциплінарну програму навчання, яка дозволяє студенту вибрати тридцять (30) кредитних годин навчання в дисциплінах бізнес, спілкування, консультації, людської поведінки і психології. Цей ступінь програма надає студентам можливість проектування міждисциплінарної програми навчання, яка приносить полів з розслідування разом в унікальній комбінації інше не пропонується в якості програми в університеті. Кар'єра різноманітні і можуть бути звичайно концентрації визначається студентів і ан-можливість кожному студенту для підвищення майбутніх кар'єрних цілей. Приклади можливостей для кар'єрного росту включають зв'язок, команди проектів, соціальних наук та управління. ... [-]

США Garland
Вересень 2019
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою