Filter
Програми магістратури мистецтв
США Arkansas Russellville Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

MA Russellville - MA програм MA Russellville, Russellville

Майстер 'и ступінь вчений ступінь, наданих фізичним особам, які пройшли дослідження, яке демонструє, майстерності або високих порядків огляд конкретної областю знань або області професійної практики.

США залишається найпопулярнішим місцем у світі для іноземних студентів. Університети в США домінують в світовому рейтингу, і країна також пропонує широкий спектр захоплюючих місцях дослідження. Державний університет систем частково субсидуються урядами штатів, і, можливо, багато кампуси поширився по всій державі, з сотнями тисяч студентів.

Расселвілля розташований в штаті Арканзас, США. Місто відоме місцевої музики, мистецтва сцени та історичних будівель. Різні релігійні та культурні події роблять Расселвілля відмінне місце, щоб жити і отримувати вищу освіту.

MA Russellville - Візьміть MA Russellville. Отримати всі програми MA і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

Детальніше Згорнути

знайдених результатів

Arkansas Tech University

Ступінь магістра з викладання англійської мови до викладачів інших мов (TESOL) включає в себе чотири курси, передбачені Департаментом освіти Арканзасу для схвалення ESL в ... [+]

Ступінь магістра з викладання англійської мови до викладачів інших мов (TESOL) включає в себе чотири курси, передбачені Департаментом освіти Арканзасу для схвалення ESL в рамках гнучкої програми навчання. Магістратура з TESOL може посилити повноваження вчителів K-12, підготувати студентів до кар'єри в післядипломному навчанні в США або за кордоном і служити фундаментом для докторських ступенів навчання.... [-]

США Russellville
January 2020
Денне навчання
1 рік
Навчання в університеті / на кампусі
Онлайн навчання
Детальніше англійською мовою